Кужель відпустила сина воювати, і Шуфрич готовий

28 липня 2014, 15:13

Регіонал Нестор Шуфрич заявив, що якщо його двом синам прийде повістка до армії, то хлопці виконають свій конституційний обов’язок

А депутат від Батьківщини Олександра Кужель переживає за свого сина з самого початку Майдану.

Про те, як народні обранці відпускають своїх дітей до армії йшлося у програмі "Світське життя".

Нестор Шуфрич заявив, що готовий відпустити синів Нестора-молодшого та Олександра воювати, якщо їх призовуть.


"Якщо прийде повістка - вони виконають свій конституційний та чоловічий обов'язок. Старший син в мене - офіцер, молодший - призовного віку, і якщо це буде необхідно – вони будуть діяти за законом", - сказав регіонал.

Шуфрич запевнив, що сини підуть воювати, якщо буде необхідно

На запитання, чи виказували хлопці бажання піти до армії, Нестор Іванович зауважив, що вдома не обговорює ситуацію у країні.

"У нас в родині є табу на обговорення тих питань, які є професійними для батька. Вдома в нас позиція, що батько повинен відпочивати. Хоча я впевнений, що кожен з них думає про те, що діється у країні", - сказав депутат.

Вдома Шуфрич воліє не говорити про політику і війну

А от син Олександри Кужель з самого початку Майдану пішов у сотню. На запитання ведучої, чому вона не голосувала за часткову мобілізацію, депутатка відповіла:

"Я можу сказати, що з початку Майдану я свого сина практично не бачу. Він одразу ж увійшов у сотню, я це називаю "афганським синдромом". Він з нього не вийшов. Двічі я дізнаюсь, що вони були по два тижні у Луганську. Ви мама сина, і я мама синів. Я б за вашого сина переживала, як за свого, бо немає чужих дітей. Тому я і не голосувала".

З початку Майдану Кужель майже не бачить молодшого сина Микиту

Наразі син Кужель входить до територіального загону самооборони.

"Самі одягалися. Самі виїжджають. Коли - я не знаю, це просто жах. З початку Майдану я не знаю спокою. Не тільки молодший ходив на Майдан. Старший син, в якого троє дітей маленьких, також", - розповіла депутатка.

"Я хочу миру, Катю, хочу миру. Я хочу, щоб всі мами, як й я, засинали спокійно, могли зустрітись з дітьми, обійняти онуків. Не засинати з жахом, щоб прокинутися та зателефонувати, чи живий він", - додала вона.

Нагадаємо, син спікера Верховної ради Олександра Турчинова вже був у військкоматі та чекає на призов.

Фото ТаблоID та "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів