Огнєвіч: Я раджу всім друзям не вірити "зомбоящикам"

2 серпня 2014, 09:24

Співачка Злата Огнєвіч розповіла, як її батьки-кримчани миряться з анексією півострова та уживаються з сусідами.

За словами виконавиці, особливо важко її батькові, якого вона називає націоналістом у хорошому розумінні.

Також в інтерв’ю Катерині Осадчій у програмі "Світське життя" Злата чи не вперше згадала про Майдан.

Огнєвіч зауважила, що її завжди виховували як українку.


"…Мама та тато завжди були за Україну і мене виховували в українському ключі, я повинна була знати мову. В нас у родині з татом раз на тиждень був день української мови, ми спілкувалися виключно українською. Незважаючи на те, що мешкали у Криму. Тому батьки дуже болісно сприйняли цю трагедію", - розповіла Злата.

Огнєвіч і Осадча зустрілися в Одесі, де Злата співала для військових моряків

На запитання, чи не збираються батьки поїхати з Криму, співачка відповіла:

"А куди їхати? Житла немає. Там вони вже пустили коріння. Там мають будинок, друзів, там робота, риболовля, велосипед, на якому мама їздить по набережній. Куди їхати? Живуть якось, миряться один з одним. У сусідів інші погляди, але вони дуже ліберальні один до одного".

"Батько в мене виріс в Україні, він всій душею такий український, націоналіст у гарному сенсі слова. Що інші люди думають – не спілкувалася, не можу говорити за них. Настрої різні", - додала артистка.

Злату, яка зростала у Криму, виховували як українку

Злата також наголосила, що радить усім близьким не вірити телебаченню.

"Я взагалі хочу порадити всім людям: і моїм батькам, і друзям менше вірити пропаганді, цим "зомбоящикам", Інтернету. Вірте тільки перевіреним фактам. Ось я особисто приїхала до мами і сказала: "В нас у Києві все спокійно, ніхто не стріляє". А по телевізору показують, що стріляють та вибухи. Краще нехай мені вірять. Я живу у Києві і у нас все мирно", - зазначила Огнєвіч.

Співачка розповіла, що коли був Майдан, мати просила її туди не ходити.

"Я кажу: "Ні, я не зможу. Мені цікаво, я не зможу сидіти вдома!" Я була поруч з епіцентром, я навіть чула всі слова зі сцени, постріли у лютому. І мені досить страшно жити з відчуттям того. Коли бачу в небі літак, думаю, невже це винищувач? Або на будівництві поруч щось впаде, я думаю - ну все, почали атакувати Київ. Постійно живеш в якомусь стресі", - обурилася Злата.

Після подій на Майдані Злата постійно живе у стресі

"Щоночі молишся за хлопців, щоб вони повернулися з фронту живі та здорові до своїх родин… Дуже шкода український народ!" - сказала Огнєвіч.

Фото з Facebook Огнєвіч та з сайту "Світське життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів