Лорак про бійку в Одесі: Мене втягнули у політичні ігри

4 серпня 2014, 18:05

Співачка Ані Лорак прокоментувала бійку, яка 3-го серпня сталася між активістами і правоохоронцями в Одесі.

Артистка заявила, що її втягнули у політичні ігри, хоча вона закликала лише до миру і любові, пише "Комсомольская правда".

Кароліна зізналася, що розуміла можливість провокації на її концерті.

"…На моїх афішах писали бридкі слова, кидали помідорами в мої плакати. Я вдячна, що справжні одесити прийшли на мій концерт, не побоялися залякувань. Вийшло, що я була втягнута в політичні ігри, при тому, що я ніколи не закликала стати на чиїсь бік, закликала лише до любові і розуміння", - зазначила співачка.


Лорак подякувала одеситам, які все одно прийшли на концерт

На запитання, коли вона зрозуміла, що концерт варто скасувати, артистка сказала:

"Я знала, що перед клубом була бійка, яку припинили. Але потім ці провокатори розбіглися і перемістилися до входу в клуб. Було зрозуміло, що може трапитися катастрофа - на мій концерт приходять родини з дітьми, і було очевидно, що якщо концерт не перервати, то вони можуть постраждати. Тому я припинила виступ…".

Щодо громадянської позиції, то її Лорак визначає наступним чином:

"Моя позиція така: людські життя найважливіше, для будь-якої держави. Я за любов і мир. Артисти як і лікарі - одні лікують душі, інші - тіло. Я завжди так ставилася до нашої професії, неважливо, хто в залі для глядачів. Я не перевіряю паспорти своїх глядачів. Ми не повинні забувати, що мистецтво поза політикою, коли музика звучить, гармати мовчать".

"Я за любов і за мир", - вкотре повторює Кароліна, від якої чекають більш чіткої позиції

Тепер, після одеського інциденту, Кароліні доведеться переглянути свій гастрольний графік.

"Для України - так точно. Мені дуже боляче, я в стані душевного розладу, бо не розумію - як достукатися до людей, до їх душ. Ми повинні навчитися розмовляти і розуміти один одного, а не вирішувати питання насильством і зброєю", - сказала співачка.

Нагадаємо, концерти у Криму Ані Лорак все-таки скасувала.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів