Макаревич відвідав Донеччину, щоб побачити усе на власні очі

13 серпня 2014, 10:56

Російський музикант Андрій Макаревич відвідав кілька міст на Донеччині, які постраждали від бойових дій. Лідер "Машины времени" заявив, що хотів на власні очі переконатися у тому, що відбувається, бо не довіряє російській пресі.

Макаревич, який з самого початку Майдану підтримував Україну, поїздив зруйнованими містами й селами та поспілкувався з їхніми жителями. А після того у Святогорську дав благодійний концерт для біженців.

Про це повідомило "ТСН".

Музикант повідомив, що давно хотів здійснити цю поїздку. Адже, за його словами, єдина інформація, якій можна довіряти, це те, що побачиш на власні очі.


ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

До слова, візит Макаревича організували два благодійних фонди, один з яких належить Тимофію Нагорному.

У Слов'янську на центральній площі міста лідер "Машины времени" спілкувався з місцевими жителями і вони дуже емоційно, зі сльозами на очах, зустрічали "легенду своєї молодості".

Макаревич також відвідав селище Семенівка, яке чи не найбільше постраждало від бойових дій. Музикант зізнався, що в нього боліло серце від побаченого: напівзруйновані будинки та підірваний автомобільний міст.

Макаревича на Донбасі зустрічали зі сльозами на очах

Після всього Макаревич дав концерт у пансіонаті "Перлина Донеччини" в Святогорську, де перебувають біженці з зони АТО. Разом із ним у концерті брали участь й українські виконавці.

За свідченнями журналіста газети "Сегодня" Олексія Газубея у Facebook, ніякої армії, нацгвардії і особливої охорони там не було.

"Народ у захваті, для багатьох жителів 40-50 + це кумир, приходили з дітьми. Звичайно, тут розведуть багато політики. Але місцеві - просто пораділи, що зірка такого калібру заїхала в Святогорськ Слов'янського району", - написав Газубей.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, Макаревич завжди критикував політику Путіна, а після дій російського президента в Україні, музикант відкрито назвав його тираном.

Фото з сайту "Остров", відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів