Дружина Луценка віддала річну зарплату на БТР, а син склав присягу. ВІДЕО

20 серпня 2014, 11:41

Дружина радника президента Юрія Луценка Ірина віддала усю свою річну депутатську зарплатню у розмірі 205 тисяч гривень на ремонт БТР. А у той час її син Олександр склав присягу до лав української армії.

Про це у своєму Facebook повідомив Юрій Луценко.

"Сьогодні відправили на фронт БТР, відремонтований за Іринину річну зарплату депутата. А старший син Олександр прийняв присягу. Перемога буде за нами!" - написав політик.

Дружина Луценка віддала річну зарплатню, а старший син збирається в АТО?

Ірина Луценко вирішила особисто продемонструвати відремонтований БТР, вдягнувши на себе футболку з красномовним написом "ПТН ХЛО".


"Армія, яка десять років, а то більше, розграбовувалась і знищувалась як така, потребує дуже серйозної техніки. Ми пробували з'ясувати у наших військових заводів, чи можна купити цю бронетехніку. Купити не можна, тому ми вирішили сім'єю мою річну зарплату народного депутата віддати на ремонт техніки, яка зараз дуже потрібна нашій Нацгвардії, нашим військовим", - пояснила депутат.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

"Крім патріотизму потрібна ще й техніка. У 21 столітті наші воїни це не гарматне м'ясо. Це люди, які маючи тактичне озброєння й зброю можуть спокійно захищати свою Батьківщину", - впевнена Ірина.

Нагадаємо, наразі у зоні АТО вже перебувають сини Анатолія Гриценка та Арсена Авакова.

Відео YouTube та фото fraza.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів