Скрипка вже не хоче бути радником мера

28 вересня 2014, 12:48

Музикант Олег Скрипка має намір відмовитися від посади радника мера Києва з гуманітарних питань, бо зіткнувся з негативом.

Про це лідер "ВВ" сказав в інтерв’ю "Українським новинам".

"Незважаючи на те, що це радник з гуманітарних питань, на громадських засадах, для людей все одно звучить, ніби я чиновник. А якщо ти чиновник - значить, ти крадеш. Громадськість сприйняла це дуже негативно. І зараз я хочу відмовитися від цієї посади. Мені це не подобається, тому що це заважає роботі", - сказав Скрипка.

Водночас він додав, що не хоче відмовлятися від своїх проектів, зокрема, першого Туристичного фестивалю, який проходить на Андріївському узвозі 28 вересня.


"Фінансування ніякого немає, ми просто об'єднуємо людей, які небайдужі до цієї вулиці. І мені шкода, що ніхто не бачить здійснених зусиль. Я не збирався йти у владу, я не збирався стати чиновником, я нічого в цьому не розумію", - заявив Скрипка.

Скрипка зіткнувся з негативом і вже не хоче бути радником мера

Він запевнив, що посада радника мера не "не несе впливу".

"У мене ж немає ні фінансування, ні впливу, і я не хочу керувати з боку мерії", - наголосив Олег.

Він додав, що з 28 вересня на узвозі запрацює безкоштовний wi-fi.

"Також ми хочемо створити радіо "Андріївський узвіз". У мене є ще одна ідея благоустрою узвозу, і вже навіть знайдені спонсори. Є невеликі незабудовані майданчики, на яких можна облаштувати сквери з дитячими майданчиками, лавочками", - розповів Скрипка.

Олег має багато ідей, які переважно стосуються Андріївського узвозу

Найболючішим питанням узвозу він назвав упорядкування торгівлі.

"Тут потрібна політична воля влади. Потрібні відповідні ліцензії. Влада йде назустріч. Але у влади є 2 проблеми: відсутність фінансування та бюрократичний аппарат", - підсумував Скрипка.

Як відомо, обов'язки радника мера Олег виконує 15-го серпня.

Фото з Facebook "УДАРУ"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів