Руслану здивували результати виборів: Над нами залишаються царі

27 жовтня 2014, 15:56

Співачка та громадська активістка Руслана була неприємно здивована результатами парламентських виборів. Адже сама вона голосувала за політичну силу, яка врешті не пройшла до Ради.

Своїми враженнями Руслана поділилася у програмі "Сніданок з 1+1".

Особливо співачка дивується, яким чином до Парламенту пройшла партія "Опозиційний блок".

"Дуже мене дивує, якого, вибачте, милого взагалі забув "Опозиційний блок" як такий. Я взагалі не розумію їхнього існування. Те, що вони з'явилися, в принципі, це і говорить про те, що стара система була, є, але не буде. Поки є такі активісти, які вистояли і один Майдан, і другий, і, повірте, буде третій, третій вистоїмо. Ми зробимо все для того. Або ви зміните цю стару систему, або ми це почнемо робити", - заявила Руслана.


Руслана здивована тим, що партія "Опозиційний блок" пройшла до Ради

Вона також зауважила, що поки існує стара система, Україною керуватиме Кремль.

"Ми ще не усвідомили, що таке стара система. Я вважаю, що над нами залишаються феодали і царі. Поки в нас не буде повноцінного очищення, коли ми будемо розуміти, цю стару систему не модернізувати треба, її просто треба знищити. В першу чергу ця система керована Кремлем. Поки ця система є, Кремль нами модерує. Це моє переконання, суб'єктивна думка", - наголосила Руслана.

Співачка упевнена, що старою системою керує Кремль

Сама ж вона голосувала за ту партію, яка не пройшла до Ради, і дуже через це розчарована.

"Я особисто голосувала за тих людей, які не пройшли, і мені дуже шкода, бо ці люди є дуже принципові. Вони мені дуже допомагали під час Євромайдану. Які готували і показували мені всі ці корупції. Поки ця стара система існує, жоден, хто пішов в парламент не сказав: "Я буду боротися з цією старою системою". Поки я цього не почую, я не вважатиму що там є якість", - підсумувала співачка.

Руслана запевнила, що і далі боротиметься зі старою системою

Фото з Facebook Руслани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів