Окунська з дітьми просить політичного притулку у Франції

10 листопада 2014, 13:25

Екс-дружина депутата Сергія Власенка Наталія Окунська заявила, що залишається з дітьми у Франції та просить політичного притулку.

Таке рішення жінка прийняла після того, як Власенко написав заяву про крадіжку дитини.

Останніми новинами Окунська, як зажди, ділиться у Facebook.

"Ми з дітьми залишаємося у Франції і просимо політичний притулок від депутата-маніяка Власенка. Наші документи прийняті. За будь-якої спроби псувати наше життя і тут, я буду захищатися за європейськими законами. Юля і мандат йому тут не допоможуть. Тут він НІХТО", - написала Наталя два дня тому.


Окунська повезла дітей до Парижа, аби здійснити їхню мрію

А перед цим вона повідомила, що Власенко подав заяву до правоохоронних органів щодо крадіжки його доньки Поліни з вимогою розшукати і покарати.

"Щойно стало відомо, що сьогодні правоохоронними органами робилися спроби отримати інформацію про те, як і ким купувалися мої і дітей авіаквитки, ким забезпечувався перетин державного кордону в аеропорті Бориспіль, а також як і ким оформлялися візи", - повідомила Наталя.

І тепер ця мрія може затягнутися через дії Власенка

"Отримавши жаданий мандат, Власенко не побіг дбати про долю народу, а з новими силами взявся отруювати свою та дітей життя, задіявши адмінресурс, а також ресурс свого друга - міністра внутрішніх справ – Авакова", - заявила Окунська.

"Ці та багато інших порушень моїх і дітей прав органами влади та її почесними Членами змушують мене міцно задуматися про мої подальші стосунки з Батьківщиною", - додала вона.

Війна Окунської та Власенка триває і кінця-краю не видно

Варто зауважити, що Окунська з чотирма дітьми перебуває у Парижі вже майже місяць. На запитання ТаблоID звідки в неї гроші на недешеву подорож, Наталя прямо не відповіла.

"Я не повинна звітувати перед суспільством, на що живу я і мої діти. Дивно, що читачів не цікавить і ніяк не бентежить, чому політик - мільйонер Власенко платить 1000 гривень на місяць", - зауважила Окунська.

"Людям має бути набагато цікавіше знати, як злодій - політик Власенко зумів ухилитися від аліментів, а Юлія Тимошенко прикрила йому дупу своєю партією, дозволяючи займатися свавіллям відносно власної дитини", - наголосила Наталя.

Фото з Instagram Окунської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів