Новоспечена депутатка Гопко: Чоловік був проти моєї діяльності

Середа, 26 листопада 2014, 11:28

Після виборів у парламенті з’явилося багато нових облич. Однією з новообраних депутаток стала 32-річна колишня журналістка та громадська діячка Ганна Гапко, яка прийшла в політику з партією "Самопоміч".

Ганна не приховує, що її чоловік Олександр не був у захваті від її активної діяльності. А дочку Софію останні 10 місяців взагалі виховували бабуся з дідусем.

Про це Гопко розповіла у своєму першому інтерв’ю програмі "Світське життя".

 Осадча поговорила з Гопко про рішення стати депутатом

Ганна є прикладом того, як активістка Майдану стала політиком і депутатом. На запитання, чи важко їй далося це рішення, Гопко відповіла:

"Чоловік був проти, тому що за 14 років моєї активної діяльності в суспільному житті він втомився".

 Чоловік Гопко втомився від її активної діяльності

Крім того, жінці заради політики довелося жертвувати часом, проведеним з маленькою донькою.

"Останні 10 місяців моя дитина живе з батьками під Львовом. Вже зараз я нарешті планую її перевезти до Києва. Щойно я повернулася з Вашингтона і думаю, що закордонні поїздки треба на якийсь час призупинити і нарешті спокутувати перед дитиною той час, який був відданий іншим справам", - зізналася депутатка.

 Ганна майже не бачила Софійку протягом останніх 10-ти місяців, але збирається надолужити це

Цікаво, що саме у "Самопомочі" під час зустрічі новообраних депутатів було висунуте питання про зовнішній вигляд народних обранців у парламенті.

"В нас є люди, які самі себе зробили, які заробили гроші, створюючи робочі місця в країні, це IT-компанії, інноваційний бізнес, і які мають можливість гарно одягатися. Але ми принципово погодили позицію. Зареєструють найкрутіший проект - хай про нього говорить преса. А одяг - ми ж не модниці, які прийшли в парламент, ми прийшли з професійними напрацюваннями, які треба втілити, використавши інструмент парламенту", - заявила Гопко.

Гопко на своєму прикладі показує, що модний одяг у Раді - не головне

Фото "Світського життя" та з Facebook Гопко


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів