23-річна білявка зі списку Яценюка відмовилася від мандату заради материнства

4 грудня 2014, 12:51

23-річна білявка Дарина Ледовських, яка мала стати депутатом Ради від партії Яценюка, вирішила відмовитися від цієї перспективи.

Про це "Українській правді" повідомили джерела у фракції "Народного фронту". А пізніше і сама дівчина написала на сторінці у соцмережі.

"Зараз Ледовських знаходиться в ЦВК і пише заяву про відмову ставати народним депутатом", - сказав співрозмовник.

Дарина не стане наймолодшою депутаткою Ради, залишивши цю "почесну" роль Олені Кошелєвій з партії Олега Ляшка

"Написала заяву до Центральної виборчої комісії про відмову від депутатського мандату. Як людина, яка останні 5 років працює в партійному секретаріаті (від Фронту змін до Народного фронту), я вдячна своім однопартійцям за довіру і включення мене до списку партіі Народний Фронт на виборах до Верховноі Ради під номером 73. Водночас, зараз, готуючись стати мамою, деякий час планую зосередитися на інших пріоритетах", - написала дівчина.


"Радію з того факту, що у Фракції Народного фронту працюватиме наш наступний списочник, людина, з якою ми були разом на Майдані, і там пройшли перевірку на цінності та відданість своїй країні. Сама і надалі буду брати участь у партійній роботі, зокрема, у залученні молоді до партійного будівництва. Переконана, за молоддю з якісною освітою та іншим розумінням – майбутнє:)" - заявила однопартійка Яценюка.

Раніше повідомлялося, що від партії прем’єра Арсенія Яценюка до Ради може прийти дівчина, яка викликає багато запитань.

Фото з Facebook Ледовських

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів