Харківські волонтери запевняють, що Кошелєва не працювала у реанімації

9 грудня 2014, 10:57

Волонтери організації "Сестра милосердя АТО" наполягають, що не знайомі з 24-річною депутаткою Оленою Кошелєвою, яка запевняє, що працювала у реанімації харківської лікарні.

Організатор і керівник "Сестри милосердя" Ярина Чаговець ще раз заявила, що депутатка бреше. Про що сказала на камеру "Слідство.Інфо".

На відео Чаговець переконує, що Кошелєва не могла, як вона каже, щодня проходити повз кімнату волонтерів "Сестри милосердя" на шляху до відділення реанімації госпіталю.

Адже вхід на територію лікарні лежить через прохідну, а фотографії волонтерської кімнати на сторінці Олени зроблені в той час, коли волонтери тимчасово перебували в іншому приміщенні.


Такі світлини раптово з'явилися на сторінці Кошелєвої у вересні, як раз під час передвиборчої кампанії Ляшка

"Тому ніяк ця людина не могла щодня зустрічатися з нами, проходячи повз нашої кімнати", - заявила волонтер.

Чаговець також стверджує, що Кошелева ніколи не була членом "Сестри милосердя АТО". І ніхто з волонтерів цієї організації не знайомий і навіть не бачив в очі нинішню депутатку, яка під час виборчої кампанії називала себе волонтером Харківського військового госпіталю.

"Ніколи цієї дівчини не було ні в нашій волонтерській кімнаті, ні в нашій організації. Ми її не знаємо, я особисто з нею не знайома. І не треба брехати, Олено!" – обурилася волонтерка.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, раніше волонтери вже казали, що нічого не знають про "волонтерські подвиги" депутатки Кошелєвої.

Зате 9-го грудня Кошелєва разом зі своєю фракцією блокувала трибуну у Раді

Фото з соцмереж, відео "Громадське. ТБ", фото "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів