Лорак, Лободу і Дорна заборонили на російських корпоративах

22 грудня 2014, 10:01

Українським артистам цього року не вдасться заробити на великих новорічних корпоративних у сусідній Росії. Навіть такі любительки поспівати на ворожій території, як Ані Лорак і Світлана Лобода, не зможуть виступати на свята у Москві.

Про це офіційно заявила Національна асоціація організаторів заходів Росії на своєму сайті.

Отже, окрім Лорак і Лободи, до списку заборонених артистів потрапили Анастасія Приходько, Іван Дорн та Андрій Данилко.

Дивно, що Лободу зарахували до цього списку, адже вона ніколи не висловлювала свою громадянську позицію та періодично їздила на московські заходи

Керівники великих російських компаній, які зазвичай і замовляють українців на корпоративи, зарахували вище згаданих співаків до "артистами зі спірною ідеологією".


Таке рішення цього року має, звичайно, політичну основу.

Дивно, що Лорак потрапила під заборону, а Віра Брежнєва - ні

"У кожній великій компанії є спец людина - менеджер зі зв'язків з держструктурами. Вона має вагомий голос у тих питаннях, коли вирішується, з ким підприємство буде співпрацювати і навіть питання, хто буде підприємство розважати. І в зв'язку з напруженістю, де будь-яка вголос виражена симпатія може мати значення, багато українських артистів і були вилучені зі списку запрошених до нас на Новий рік", - йдеться у повідомлення асоціації івент-менеджеров Росії.

Імена Приходько, яка відкрито виступає проти політики Путіна та Росії, а також Дорна, який на "Новій хвилі" вийшов на сцену з тризубом на грудях, очікувано потрапили до списку

Фото з Instagram Лободи, Лорак та Приходько

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів