Мер Львова встиг показати свої хороми до того, як їх обстріляли. ФОТО

27 грудня 2014, 14:59

Ввечері 26-го грудня будинок мера Львова і депутата Андрія Садового обстріляли невідомі. Помешкання міського голови зазнало серйозних пошкоджень.

Садовий з родиною, на щастя, перебував у Карпатах, тож ніхто не постраждав, пише "Zaxid.net".

У будинку вибиті вікна і двері, частково пошкоджена одна стіна. За попередніми даними, будинок обстріляли з гранатомета.

Будинок Садового обстріляли вдруге

Як відомо, це вже другий за півроку напад на помешкання Садового. Наприкінці липня будинок мера так само обстріляли з гранатомета. Той напад також стався в ніч з п’ятниці на суботу, коли родини не було вдома.


Під час обстрілу вдома нікого не було

"Це вже переходить межі здорового глузду! Але якщо не розкритий попередній замах, то цього варто було очікувати", - заявив мер Львова.

Садовий обурений тим, що справу досі не розкрито

Як виглядає житло Садового всередині ще до обстрілу, побачила Катерина Осадча разом з програмою "Світське життя". Ведуча прогулялася містами Львова з мером та його синами, а потім зайшла до них у гості, де її частувала дружина Садового.

Мер познайомив Катю з синами - Михайлом, Йосипом і Тадеєм

"Все що тут є, чоловік пропонував: і меблі, і розташування. Єдине, я наполягала, що має бути піч, Андрій підтримав мене в цьому. Я захотіла таку піч-лежанку, щоб відігрівати кості, але він сказав, що я ще можу зачекати з тим, ще не час", - поділилася Катерина Садова.

Дружина Садового радилася з чоловіком, коли облаштовувала оселю

Мер Львова має досить великий маєток – площею 660 метрів квадратних. На запитання, хто допомагає ним займатися, дружина Садового зазначила:

"Ви ж бачите, скільки тут народу. Завжди є моя мама, пані Леся, вона няня і допомагає по господарству. У три руки ми все це робимо. Є пані Іра, яка ще час від часу приходить і прасувати допоможе".

Окрім мами, Катерині допомагають дві жінки

Тобто жінка по суті має двох помічниць .

"Я зрозуміла, що в один момент або цей будинок мене переможе, або я просто програю. І я з ним подружилася. У нас чистота, але немає такого фанатизму, що якщо раптом десь пилинка, то в мене починає дах їхати і я починаю все полірувати", - зізналася перша леді Львова.

Нагадаємо, подружжя Садових виховує 5-х дітей

Фото з Facebook "Самопомочі" та з сайту "Світське життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів