Олівер Стоун допитав "легітимного" Януковича та вгледів у подіях на Майдані слід ЦРУ

31 грудня 2014, 10:52

Голлівудський режисер Олівер Стоун наприкінці року здивував загал, взявши 4-годинне інтерв’ю в екс-президента Віктора Януковича для документального кіно.

У своєму Facebook Стоун повідомив про спілкування з Януковичем, назвавши його жертвою та колишнім легітимним президентом, а також угледів "руки ЦРУ" у провокаціях та розстрілах на Майдані.

"Я брав інтерв'ю у Віктора Януковича в Москві протягом чотирьох годин для нового англомовного документального фільму, продюсерами якого виступають українці", - написав режисер.

Стоун говорив з Януковичем протягом 4-х годин

Стоун також пообіцяв, що у стрічці буде показано, як скинули легітимного президента Януковича.


Також режисер заявив, що існують докази "причетності іноземних елементів, у тому числі ЦРУ", до вбивства десятків поліцейських і мітингувальників на Майдані.

Крім цього, Стоун порівняв революцію в Україні зі спробою повалення президента Венесуели Уго Чавеса у 2002-му році.

"Щоб повалити легітимний уряд, достатньо влаштувати хаос, як ЦРУ зробили у 1953 році в Ірані, в 1973 році в Чилі і в безлічі інших переворотів. Це американський метод м'якої сили під назвою "Зміна режиму 101"", - зазначив Стоун.

Режисер вважає Януковича жертвою у ситуації з Майданом та поваленням уряду

Що ж до України, то на думку Стоуна, розстріл на Майдані у західних ЗМІ показували як результат діяльності нестабільного, жорстокого, проросійського уряду Януковича. Однак Режисер упевнений, що до повалення президента доклали руку збройні неонацисти, які погрозами змусили Януковича залишити країну.

"Західні телеканали не показують справжній стан речей. Вони транслюють сюрреалістичне спотворення історії. Я вірю в те, що правда, врешті-решт, вийде назовні на Заході, і це відбудеться вчасно, поки є час зупинити подальше безумство", - додав Стоун.

До речі, в Інтернеті вже почали глузувати зі зустрічі Стоуна та Януковича.

Фото з Facebook Олівера Стоуна

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів