"Кролик" Данилець про бойкот концерту у Трускавці: Це замовна акція

27 січня 2015, 11:26

Тиждень тому активісти місцевих молодіжних організацій Трускавця зірвали концерт "Кроликів" Володимира Данильця та Володимира Моїсеєнка.

Артистів звинуватили у сепаратизмі, і організаторам довелося повертати гроші за квитки.

Повернувшись до Києва, Володимир Данилець поділився з "Комсомольською правдою в Україні" власною думкою щодо цькування їхнього дуету.

Серед причин, які спричинили бойкот, було й те, що "Кролики" нібито аплодували Кобзону, Валерії та Газманову на зйомках новорічного "Голубого огонька".


"Відразу скажу: виправдовуватися ми ні перед ким не збираємося: нашої провини ні в чому немає. Те, що ми нібито аплодували вищезазначеним артистам на "Вогнику" - найчистіший монтаж", - одразу заявив Данилець.

Свою реакцію на пісню про санкції у передачі "Голубой огонёк" Данилець назвав монтажем

Також активісти звинуватили артистів в тому, що під час дискусії з Іриною Фаріон вони заявили, що "сучасної української мови не існує".

"Що стосується бесіди з Фаріон - передача "Всі свої" вийшла в ефір ще чотири роки тому, в 2011-му році. І тільки зараз "умільці" зробили монтаж-склейку з моїх слів. Я хотів донести глядачеві, що потрібно розмовляти на телебаченні українською літературною мовою, а не з львівським або чернігівським діалектом", - пояснив Данилець.

"Що ж стосується провокаторів - вони через кілька тижнів після виходу в ефір "Новорічного вогника" почали збирати підписи за скасування нашого концерту в Трускавці. Із сотень, які зібралися біля центрального бювету в місті, підписалося лише кілька людей. Вони взяли і зіпсували людям свято", - розповів артист.

Утім, факт участі у російській новорічній передачі "Кролики" заперечувати не можуть

"Бойкоти наших виступів - 100% замовна акція! Ми провели 5-го січня концерт в тому ж Трускавці, весь тисячний зал встав і аплодував стоячи. Люди нам стоячи аплодують протягом багатьох років. У нас лежать "в столі" дуже сильні політичні номери, але ми спеціально їх не ставимо, щоб не підливати олії у вогонь - досить і того, що відбувається зараз в Україні", - зауважив Данилець.

Також він наголосив, що вони з колегою Моїсеєнком були і будуть українськими артистами.

"Ми ніякого зла і шкоди не принесли нашій державі. Ми любимо нашу Батьківщину. І всюди її прославляємо - в Німеччині, Ізраїлі, Канаді, Америці та в інших країнах", - підкреслив Володимир.

Данилець назвав себе та Моїсеєнка українськими артистами, які прославляють свою батьківщину

Стоп-кадр з відео каналу "Россия 1", фото з сайту "Комсомольська правда в Україні" та з сайту "Fotodom.com.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів