Жалоба за Скрябіним: Колеги та шанувальники згадують загиблого музиканта

2 лютого 2015, 15:22

Раптова загибель музиканта Андрія Кузьменка вранці 2-го лютого приголомшила усіх, хто бодай трохи був знайомий з його творчістю. Колеги та шанувальники оплакують Скрябіна у мережі, згадуючи його теплими словами та світлинами.

ТаблоID зібрав повідомлення відомих людей, які були знайомі з Андрієм або просто поважали його як талановиту і добру людину.

На офіційній сторінці гурту "Скрябін" у Facebook виклали розклад, за яким у різних містах відбудеться вшанування музиканта.


Одними з перших свій сум і біль висловили колеги Кузьми – Святослав Вакарчук, Джамала, Катерина Осадча, Ірина Білик, Валерій Харчишин та багато інших.

Співачка Руслана написала один з найбільших постів у своєму Facebook.

Також слів на пожаліла і телеведуча Катерина Осадча.

Гонщик і музикант Олексій Мочанов на сторінці у Facebook попросив не поширювати неправдиву інформацію про замах на життя Кузьми.

"Серце розривається від болю. Світла, добра, дуже весела людина. Він назавжди залишиться для мене другом і партнером", - цитує "ТСН" співачку Наталію Могилевську, яка тривалий час працювала з Кузьмою у програмі "Шанс".

Лідер гурту "ТарТак" Олександр Положинський теж присвятив Андрію пост на Facebook.

Президент Петро Порошенко, до речі, одним з останніх висловив жалобу з приводу смерті Кузьми.

Лідер гурту "ВВ" Олег Скрипка вважає, що у смерті Кузьми винна війна. Про це він заявив у коментарі "ТСН".

"Я вважаю, що це досить символічно. Я вважаю, що Андрій - це ще одна жертва війни. Тому що конкретно концерт вони грали, був присвячений в підтримку бійців з зони АТО. Ми емоційно допомагаємо, разом з хлопцями", - сказав музикант.

Усі скріншоти взято з соцмереж

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів