Дорн: Не ставте під сумнів мій патріотизм

25 лютого 2015, 12:42

Співак Іван Дорн звернувся до журналістів з проханням не сумніватися у його патріотизмі. Також артист пояснив, чому йому складно писати пісні російською мовою.

Про все це Дорн говорив на прес-конференції, присвяченій його туру країною, який почнеться концертом в Києві 9-го березня.

Організатори конференції одразу попередили, що Іван не обговорюватиме нічого, окрім музики і свого нового альбому. Однак, як пише "Viva!", дещо він все-таки сказав.

"Я хочу не благати, а попросити вас, щоб ви перестали видавати мене за незрозуміло кого і ставити під сумнів мій патріотизм. Це єдине, що я скажу з приводу політики. Я патріот цієї країни, і хочу, щоб ви всі про це знали", - заявив Дорн.


Дорн заявив, що є патріотом

Як відомо, останнім часом у пресі обговорюють позицію співака стосовно Росії. Іван продовжує їздити до сусідньої держави з концертами, але частину зароблених грошей віддає на потреби армії.

До речі, саме з виходом нового альбому Дорн вперше зізнався, що йому важко писати пісні російською мовою, пише "Гламурчік".

"Для мене дуже складно писати російською мовою. Вона дуже жорстка і груба. Одного разу мене присоромив Скрипка за те, що ми отримали премію за "Найкращий альбом" в Україні, а у нас немає жодної пісні українською мовою. Так і народилася ідея переспівати легендарну культову пісню "Танець пінгвіна", - поділився Ваня.

Хоч Дорну і важко писати російською, він це продовжує робити

Нагадаємо, нещодавно Дорн дав інтерв’ю російському видання, в якому розповів про своє ставлення до політики та про гроші, які передає волонтерам на АТО.

Фото "Гламурчік" та "Viva!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів