Дорн: Не ставте під сумнів мій патріотизм

Середа, 25 лютого 2015, 12:42

Співак Іван Дорн звернувся до журналістів з проханням не сумніватися у його патріотизмі. Також артист пояснив, чому йому складно писати пісні російською мовою.

Про все це Дорн говорив на прес-конференції, присвяченій його туру країною, який почнеться концертом в Києві 9-го березня.

Організатори конференції одразу попередили, що Іван не обговорюватиме нічого, окрім музики і свого нового альбому. Однак, як пише "Viva!", дещо він все-таки сказав.

"Я хочу не благати, а попросити вас, щоб ви перестали видавати мене за незрозуміло кого і ставити під сумнів мій патріотизм. Це єдине, що я скажу з приводу політики. Я патріот цієї країни, і хочу, щоб ви всі про це знали", - заявив Дорн.

 Дорн заявив, що є патріотом

Як відомо, останнім часом у пресі обговорюють позицію співака стосовно Росії. Іван продовжує їздити до сусідньої держави з концертами, але частину зароблених грошей віддає на потреби армії.

До речі, саме з виходом нового альбому Дорн вперше зізнався, що йому важко писати пісні російською мовою, пише "Гламурчік".

"Для мене дуже складно писати російською мовою. Вона дуже жорстка і груба. Одного разу мене присоромив Скрипка за те, що ми отримали премію за "Найкращий альбом" в Україні, а у нас немає жодної пісні українською мовою. Так і народилася ідея переспівати легендарну культову пісню "Танець пінгвіна", - поділився Ваня.

Хоч Дорну і важко писати російською, він це продовжує робити 

Нагадаємо, нещодавно Дорн дав інтерв’ю російському видання, в якому розповів про своє ставлення до політики та про гроші, які передає волонтерам на АТО.

Фото "Гламурчік" та "Viva!"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів