Скрипка, Руслана та Харчишин об’єдналися у боротьбі зі сміттям

5 березня 2015, 17:11

Музиканти Руслана Лижичко, Олег Скрипка, Валерій Харчишин з гуртом "Друга ріка", Олег Собчук та інші об’єдналися у боротьбі за чистоту країни.

25-го квітня в Україні відбудеться соціальний екологічний проект "Зробимо Україну чистою!-2015", в рамках якого волонтери з усіх регіонів вийдуть на прибирання.

Зірки та громадські лідери вже зараз долучилися до проекту та закликають усіх приєднатися, повідомляє прес-служба.

"Я хочу звернутися до кожного українця із закликом зрозуміти, що ми з вами – обличчя нашої країни! Нас судять по країні, а країну судять по людям!.. За сміттям наших вулиць, ми перестали помічати красу нашої країни. Повірте, у нас з вами найкрасивіша Батьківщина, і ми просто не маємо ніякого права не піклуватися про неї, не займатися її іміджем!" - зазначила Руслана.


Руслана підтримала акцію за чисту країну

Також приєднатися до акції закликав Валерій Харчишин.

"Мета акції дуже хороша і близька нашій групі. Ми займаємося прибиранням країни не на словах, а на ділі. Навесні минулого року ми зібрали і вивезли два КамАЗи сміття з Дніпровської набережної", - повідомив музикант.

"Про проблему сміття на вулицях можна говорити дуже багато, але ми дуже хворіємо цією "хворобою", щоб просто вилікуватися від неї словом. Тому ми повинні робити конкретні дії, а саме – вийти на прибирання нашої країни разом", - додав Валерій.

Група "Друга ріка" теж не байдужа до чистоти України

Лідер гурту "ВВ" Олег Срипка наголосив, що душевна чистота іде поряд з екологічною.

"Не сміти у власних думках і збережеш навколо себе недоторканий, природний світ. Пригадую, як по завершенні першого фестивалю "Країна мрій" 2004 року на полі майже не лишилося сміття, як це буває зазвичай. Я тоді зрозумів: якщо не смітиш на сцені словами, люди це віддзеркалюють", - зауважив Олег.

Скрипка філософськи закликав не смітити у власних думках

"Для мене у будь-якому заході важлива позитивна складова, чистота душевна та екологічна. Разом із фестивалем я робив зелені толоки. Люди об'єднувались, аби разом розчистити майданчик для концерту. Це вияв бажання жити у чистому світі, поводитися з природою, як із власним домом", - сказав Скрипка.

Також до акції чистоти приєдналися лідер гурту "Скай" Олег Собчук, співачка Світлана Тарабарова та дует Тамерлан і Альона Омаргалієва.

Фото надане прес-службою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів