Макаревич представив пісню "Солдат" на фестивалі у Києві. ВІДЕО

18 травня 2015, 13:47

У субботу 16-го травня лише обрана публіка змогла насолодитися закритим концертом російського музиканта Андрія Макаревича у Києві. Артист приїхав на поетичний фестиваль "Київські Лаври" та представив кілька нових пісень.

Культовий лідер гурту "Машина времени" перед приїздом в Україну обумовив, що не даватиме інтерв'ю. Як відомо, в Росії співаку влаштували справжнє цькування за підтримку України.

Через можливість провокацій та в силу того, що охочих потрапити на концерт було занадто багато, вхід на захід обмежили учасниками фестивалю та кількома десятками щасливчиків, які змогли придбати "пропуск" у вигляді журналу "ШО".

Макаревич відіграв трохи більше години. Деякі пісні звучали особливо актуальними.


Макаревич попередив: інтерв'ю він не даватиме

В одній з найбільш зворушливих пісень Макаревич співає про солдата, який присягав цареві і народу, пішов воювати за "вашу свободу", але загинув.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ВИСТУПУ:

Також музикант представив пісню "Четыре неразлучных таракана и сверчок", яку присвятив російським пропагандистам, "незалежно від країни, в якій вони існують".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Наостанок музикант сердечно подякував за емоційну віддачу.

Макаревич з організатором фестивалю Олександром Кабановим

До речі, вже наступного дня після свого виступу Макаревич знайшов час, аби зустрітися з братами Кличками. Вони подарували музиканту боксерську рукавицю.

Макаревич зустрівся з Володимиром та Віталієм Кличками. Фото з Facebook Кабанова

Фото Тетяни Давиденко, відео Олени Павлової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів