Кобзон закликав Україну "прозріти" і повернутися в "братську сім'ю слов'ян"

21 травня 2015, 11:46

Російський співак і депутат Йосип Кобзон вирішив "відкрити очі українцям" і написав величезного маразматичного листа.

Він упевнений, що Україну вразила "невідома психічна епідемія", країна потрапила "в пастку Заходу", а врятує українців лише "єднання з Росією".

"Дорогі брати і сестри! Сьогодні Україна на найжорстокішому зламі історії. Насилу підбираються слова гіркої правди, здатні висловити об'єктивну оцінку всьому, що відбувається. Країна божеволіє. Настали часи, воістину гірше війни", - йдеться в листі Кобзона, опублікованому "Комсомольской правдой".

Співак вважає, що саме "правлячий режим у Києві" запустив механізм, який "спотворює історичні факти", "героїзує найбільш ганебні сторінки національної історії".


Кобзон, який їздить підтримувати бойовиків на Сході України, взявся повчати українців

"Такої величезної маси народу, схильної до сліпої одержимості, світ давно не бачив", - каже Кобзон про українців.

"Воістину якась невідома психічна епідемія вразила улюблений мій народ. Заражені ефірною і газетною темрявою люди втрачають людську подобу..." - зауважив депутат-фанат бойовиків на Донбасі.

На думку Кобзона, "рівень людяності народу України помітно знижується". Співак вважає, що наразі українці мають спробувати зупинити цей "руйнівний процес" і "заперечення багатовікових традицій плідного співробітництва з російським народом".

"Розумний, талановитий, освічений, розсудливий народ України, який сьогодні перебуває в стані якогось безпам'ятства, не повинен допустити трагічного для країни результату. На роковому рубежі своєї історії, він не може не прозріти! Упевнений, врешті-решт, прозріє і зробить правильний вибір", - заявив артист.

Йосип Кобзон впевнений, що в Україні починає наростати цілком новий рух, мета якого - "відновлення, затвердження на українській землі божественної справедливості і добросусідських відносин між усіма національними громадами країни і найближчими сусідами".

Співак хоче повернути українців до "слов'янської сім'ї"

Артист також поспішив запевнити, що в Росії зовсім немає ненависті до українців, а лише "співчуття і здивування". Ну й звісно росіяни одержимі ідеєю "допомогти й врятувати братній народ":

"Тільки бажання молитися за повернення Світла на братську Україну, за прозріння братнього народу, поневоленого психічною епідемією ненависті, тільки бажання допомогти йому повернутися до нормального життя, в братню сім'ю слов'ян".

Кобзон продовжує наполягати, що у всьому винна Америка. Мовляв, США хоче розвалити "велику Росію", а заради цього "розкладає духовно-моральні основи" в Україні та вирощує "бандерівські паростки".

"Росія не здається, продовжує стояти. Більше того, популярність Путіна росте. У світі посилюється підтримка курсу, який проводить Росія", - заявив співак.

Наостанок Кобзон зауважив, що лише українці здатні зупинити війну. А заради цього мають знову здружитися з Росією, яка має найнеобхідніше - "Духовну Культуру".

Депутат запевняє, що Путін і Ко. не хочуть "замкнути Україну лише на Росію":

"Але, звичайно, співпраця України з країнами Заходу не повинні бути проти Росії".

Нагадаємо, Йосип Кобзон від самого початку засуджував Майдан і підтримував дії Володимира Путіна.

Наразі ж, народжений в Україні співак, залюбки їздить розважати бойовиків на Донбасі.

Фото "Комсомольской правды"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів