Лорак вимагають позбавити зірки в Чернівцях

27 травня 2015, 15:03

Співачку Ані Лорак, яка активно виступає у Москві і яку вважають найкращою в Росії, вимагають залишити без іменної зірки в Чернівцях.

Міська рада незабаром має остаточно ухвалити рішення про те, щоб не поновлювати почесну відзнаку Кароліни, яку невідомі демонтували ще у січні.

Колективне звернення щодо завершення процедури вилучення іменної "зірки" Ані Лорак з Алеї зірок у Чернівцях було розглянуто на черговому засіданні комісії з визначення претендентів для вшанування на цій Алеї. Звернення підписали майже 300 чернівчан, йдеться на сайті Чернівецької міської ради.

Поки Лорак нагороджують в Росії, в Чернівцях не хочуть бачити її зірку

До слова, самовільний демонтаж "зірки" Лорак комісія розцінила як акт вандалізму, що заслуговує на засудження. Водночас чиновники підтримали звернення громадськості та направили подання до виконавчого комітету міської ради.


З одинадцяти присутніх членів комісії за рішення прибрати відзнаку Ані Лорак з центра міста проголосували вісім осіб.

Кароліна продовжує наполягати, що аполітична

Таке ж клопотання прийняла Громадська рада, яка діє при виконавчому комітеті міської ради.

Слід зазначити, що відповідно до Положення про Алею зірок у Чернівцях ім’я видатної особистості може бути вилучено, якщо ця особа порушила Конституцію, закони України, позбавлена державних нагород та почесних звань.

Судячи з блогу співачки, зараз у неї гастролі в Білорусі

Також "зірки" позбавляють того артиста, який допустив некоректні висловлювання, які посягають на честь, гідність або репутацію територіальної громади та народу України, вчинив дії, які дискредитують його перед територіальною громадою.

Остаточне рішення щодо вилучення пам’ятного знаку Ані Лорак з Алеї зірок прийматиме виконавчий комітет міської ради.

Ані Лорак народилася у Чернівецькій області. Та, схоже, артистка більше переймається своєю славою в Росії, ніж тим, що про неї думають співвітчизники

Нагадаємо, на початку року, поки Кароліна з чоловіком і дочкою відпочивала у теплих краях, на Театральній площі у Чернівцях невідомі поцупили її зірку на алеї слави.

Фото з Instagram Ані Лорак

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів