Седокова звинувачує коханку Белькевича в крадіжці грошей?

29 травня 2015, 13:53

Співачка Аня Седокова вирішила розповісти, чому намагається відсудити частину спадку екс-чоловіка Валентина Белькевича.

Як з'ясувалося, артистка почала боротьбу з його цивільною дружиною Олесею, яка багато років тому розбила її шлюб з футболістом. Аня та батьки Белькевича хочуть відсудити частину квартири та нагороди спортсмена, і все це, як вони запевняють, заради його 10-річної доньки Аліни.

Про гроші, що раптово зниклі з рахунків Белькевича, погрози з боку коханки та свої благі наміри Аня розповіла "Комсомольській правді в Україні".

"Є мама Валіка, його тато, є я. А є жінка, з якою він жив. Ця жінка ніколи і ніде не працювала, жила на гроші Валіка. Гуляла і відпочивала, кажуть, вживала багато алкоголю і наркотиків. Усі гроші, які була на рахунках Валентина, містично зникли за тиждень до його смерті", - заявила Седокова.


Седокова розповіла, що ж хоче отримати від коханки покійного екс-чоловіка

"І виходить, що він не залишив нічого, окрім квартири в Києві, яку він купив ще коли жив у шлюбі зі мною, і в якій росла наша дочка Аліна", - додала вона.

Тож тепер співачка рішуче налаштована поділити квартиру, ринкова вартість якої становить 150 тисяч доларів, з коханкою Белькевича.

"Так, але ця жінка заявляє, що квартира цілком належить їй, і готова віддати Аліні лише гараж. Коли випиває, кричить, що забере в мене доньку. Але ми на це не звертаємо уваги, хоча чути такі слова дуже неприємно, і хочемо все поділити по справедливості", - зауважила Аня.

Схоже, артистці, не дуже приємно говорити про останню жінку екс-чоловіка. Принаймні, Седокова не вдається в подробиці того, ким Олена насправді була Валентинові:

"Я не дуже знаю, для мене давно це закрита болюча тема. Коли я була дружиною Валіка, вона була його коханкою".

Аня каже, що робить усе заради доньки

Природно, що й тепер жінки не можуть нормально домовитися стосовно спадку.

"Дивно розмовляти з людиною, яка зруйнувала твій шлюб. Адвокати зв'язувалися, людина відповіла - "усе моє", - пояснила Седокова.

"Мама і тато Валіка з першої секунди підтримали Аліну. Ми всі дуже переживали, як вона почувається - для неї раптова смерть батька була колосальним стресом. Валентин завжди шалено любив свою дитину, і хоча допомагав нам не часто, можливо, його обмежували у спілкуванні, вона була його єдиним світлом", - запевнила співачка.

Аня згадала й те, що 10 років тому пішла від Белькевича з дитиною на руках і просто почала все з нуля.

"Причиною нашого розставання і був зв'язок Валіка з цією жінкою, Олесею. Я просто відпустила його, сказавши "Будь щасливий". Я сподіваюся, він був. Мені здається, для Валентина було б важливо залишити хоча б щось доньці, дати їй хоча б якусь опору", - пояснила вона.

10-річна Аліна (праворуч) скоро познайомиться з усіма родичами покійного батька

Седокова зауважила, що має усі необхідні документи і сподівається на чесний суд:

"І якщо рішення буде прийняте на нашу користь, в Аліни на рахунку з'явиться сума, яку в 18 років вона зможе витратити на здобуття вищої освіти. І я зможу їй сказати, що тато попіклувався про неї".

"Я все життя, як і багато жінок в нашій країні, виховувала доньку сама, забезпечувала і себе, і її. І повірте мені, якщо я пішла тоді, нічого не взявши, то й сьогодні мені точно нічого не потрібно. Але я повинна сказати доньці, що мама не опустила руки, а боролася!" - додала вона.

Співачка заручилася підтримкою колишніх свекра і свекрухи

Крім квартири Аня мріє відсудити й нагороди екс-чоловіка. Мовляв, щоб донька і мама Белькевича могли зберігати їх, як пам'ять.

"Я вірю, що Валік зараз на нашому боці з Аліною, мамою, татом. У будь-якому випадку ця ситуація допомогла нам у головному - вона подарувала нам бабусю і дідуся. Аліна зовсім скоро їде в Мінськ, знайомимося зі своїм дядьком і великою сім'єю. А коли є сім'я, то все інше не так важливо", - сказала наостанок Седокова.

Нагадаємо, Валентин Белькевич та Анна Седокова одружилися в 2004-му році. І хоча їхній шлюб тривав всього лише 2 роки, пара встигла народити дочку Аліну.

Белькевич раптово помер на 42-му році життя у серпні минулого року.

Фото з Instagram Седокової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів