Уподобання українців: Повалій і Лобода - антиулюблениці, а Лорак досі слухають

10 червня 2015, 14:28

Незважаючи на регулярні вояжі до Москви та непевну політичну позицію співачка Ані Лорак досі залишається серед улюблених артисток українців. Серед уподобань вітчизняних меломанів також лідирує творчість загиблого Кузьми "Скрябіна" та гурту "Океан Ельзи".

А от Світлані Лободі і Таїсії Повалій пощастило менше - їхні рейтинги впали й обидві артистки опинилися у антиТОП-5 українських селебретіз.

Саме такими є результати опитування "Чия творчість подобається українцям найбільше/найменше", проведеного дослідницьким центром "TNS MMI".

Як з'ясувалося, більша частина аудиторії в Україні (крім окупованих територій Криму та зони АТО) слухає п'ятірку наступних виконавців: група "Скрябін" (Кузьма), Океан Ельзи (Святослав Вакарчук), Ані Лорак, Софія Ротару і Тіна Кароль.


Українці все ще слухають Лорак..

До слова, у зв'язку з трагічним випадком, пов'язаним із загибеллю музиканта Кузьми "Скрябіна", його музику стали слухати в 2,5 рази більше, що дозволило йому очолити рейтинг улюблених артистів.

Андрій Кузьменко після своєї смерті став найулюбленішим артистом українців

Найбільших втрат у даному опитуванні зазнала Ані Лорак, аудиторія якої значно зменшилася останнім часом. Але, незважаючи на це, співачка все одно продовжує очолювати ТОП улюблених артистів серед українців.

Тая Повалій втратила свої позиції разом з крахом режиму Януковича

А от у антиТОП-5 цього року опинилися співачки Світлана Лобода, Таїсія Повалій, Руслана, Вєрка Сердючка і Гайтана.

Та й Лободу щось не дуже шанують в Україні

Опитування проводилося у 1 кварталі 2011-2015 років (збір даних в березні) серед українців 12-65 років, у містах з понад 50 тисячами населення (Крім АРК і зони АТО). Вибірка становить 5 тисяч респондентів, яким пропонувалося вибрати виконавців і стилі музики зі списку, складеного компанією TNS.

Фото Instagram, Facebook та "Экспресс-газеты"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів