Хливнюк і Шуров заспівають Леннона заради дітей

16 липня 2015, 14:13

Фронтмени гуртів "Бумбокс" і "Pianoбой" Андрій Хливнюк та Дмитро Шуров підписали Меморандум про взаєморозуміння з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Музиканти приєдналися до всесвітньої кампанії #IMAGINE на підтримку рівних прав для всіх дітей.

В рамках партнерства вони заспівають легендарну пісню Джона Леннона "Imagine" і присвятять її дітям України.

Крім того, як повідомляє прес-служба, планується студійний запис, зйомка кліпа та презентація пісні під час концерту музикантів.

Хливнюку і Шурову довірили виконати легендарного Леннона

Метою кампанія #IMAGINE є привернення уваги до проблем обмеження прав дітей в усьому світі. Її представили всесвітньо відомі виконавці та артисти до 25-ї річниці підписання Конвенції Організації Об'єднаних Націй з прав дитини.


У кампанії вже взяли участь: Йоко Оно, Х'ю Джекман, Кеті Перрі, Ніколь Шерзінгер, Кортні Кокс, Девід Аркетт, Ніно Катамадзе та багато інших.

Приєднався також Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун, який заспівав пісню у супроводі хору.

Діма з Андрієм, звісно ж, зраділи пропозиції від ЮНІСЕФ

"Під час конфліктів, в тому числі в Україні, діти найбільше потребують допомоги, миру, а також підтримки і турботи. Надзвичайно важливо у будь-який можливий спосіб нагадувати людям про проблеми дітей та мобілізувати зусилля спільноти, щоб допомогти дітям…" - сказала Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс.

"Варто сказати, що мрії здійсняються. Ми з Дмитром Шуровим будемо співати пісню Джона Леннона - "Imagine". "Imagine". Джона Леннона… Я гордий, що ми зможемо приєднатися до цієї ініціативи", - зазначив Хливнюк.

"Це дуже особлива можливість, яка випадає раз на життя. В дитинстві я мріяв бути Джоном Ленноном, якщо б звісно співав у групі "Beatles". Зараз я співаю в гурті "Pianoбой", але маю шанс ненадовго стати Джоном, заспівавши разом з Андрієм чудову пісню "Imagine". Ми намагатимемося зануритися в атмосферу тодішнього Джона… "Imagine" - дуже особлива пісня і заспівати її – справа честі. Ви тільки уявіть", - сказав Шуров.

Фото надані прес-службою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів