Харчишин на зустрічі з Порошенком зламав олівець

22 липня 2015, 14:04

Президент Петро Порошенко провів зустріч з музикантами, які зачитали "Листа до президентів", написаного покійним Кузьмою Скрябіним.

Зустріч, у якій взяли участь Валерій Харчишин, Мирослав Кувалдін, Віктор Бронюк, Соня Сотник, Сергій Кузін та Юрій Тира, відбулася за ініціативою президента.

Про це повідомила Соня Сотник на сторінці у Facebook.

"Спочатку ми записали "Звернення до Президентів" Кузьми, і почався c*ач на тему "Зрада/Молодці". Потім це звернення показали у Кисельова, і почався c*ач "Зрада/Вата/Клоуни". Потім нас всіх запросили в гості до Президента, і почався c*ач "Зрада/Посіпаки", - написала діджейка.


Порошенко ініціював зустріч з музикантами, але фото с ними чомусь на своїй сторінки не виклав

"…Висновок після зустрічі з Порошенком: зчепити зуби і працювати. Не на президента, а на країну і майбутнє наших дітей. Кожен в міру сил", - заявила Соня.

Бронюк, Кузін, Тира і Сотник закарбували цю "почесну" мить

А лідер "Другої ріки" Харчишин зізнався, що під час зустрічі з гарантом зламав олівець.

"На зустрічі з паном Президентом я зламав олівець. Посміялись. Запитав чи не сидів на моєму місці "легітимний"? "Може бути!". "Та він скрізь сидів..." Ще раз посміялись" - переповів Валерій.

"Ми поділили олівець на двох, на пам'ять про зустріч і про те, що комунікація з народом не на вищому рівні. Дізнався багато нового. І наче є чим йому поділитися, але чи має президент публічно розповідати про те, що за останній рік, витратив 300 000 000 власних коштів на благочинність? Ну так, він же ж мільярдер...а не бідний президент Уругваю на Жуку...Ми обрали багатого…" - написав Харчишин.

На зустрічі з паном Президентом я зламав олівець. Посміялись. Запитав чи не сидів на моєму місці "легітимний"?- Може бу...

Posted by Valeriy Kharchyshyn on 21 Июль 2015 г.

Фото з Facebook Юрія Тири

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів