Ляшко згадує Крим на найдорожчому курорті Італії

19 серпня 2015, 17:44

Лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку приписують шикарний відпочинок на найдорожчому курорті Італії, де зазвичай відпочивають мільярдери з ОАЄ.

Кажуть, уже тиждень Ляшко гостює на острові Капрі: буцімто мешкає там у найдорожчому готелі, їздить на найдорожчій машині у світі та скуповується у модних бутіках.

Про нібито дорогий відпочинок "радикала" написав мешканець Капрі українського походження Олег Ходаковський у своєму Facebook.

"Вже тиждень терпимо його (Ляшка) "дефілювання" на острові Капрі. Приїхав наш шановний депутат з друзями (також депутатами з ВР і Київрада). На парковці стоїть автомобіль з українськими номерами. Автомобіль "Aston Martin", який є найдорожчим у світі (від 120 тисяч до 2 мільйонів доларів)", - зазначив чоловік.


Ляшко в Італії відпочиває без зайвої скромності?

"Живуть наші співвітчизники в дорогому готелі "Capri Tiberio Palace", де номер в серпні коштує мінімум 800 євро (є і номери за 2500-3500 євро). Бачили наших депутатів і на яхті. Кожного дня роблять покупки в бутіках (ціни набагато вищі, ніж у Римі чи Мілані)", - додав він.

Вид з готелю, яким милуються зазвичай шейхи.... і, подейкують, Ляшко

За твердженням Ходаковського, Ляшко і компанія навіть і не думають якось скромніше поводитися, навіть якщо вже і "попалились" на найдорожчому острові Італії.

Апартаменти, за які треба викласти щонайменше 800 євро на добу

"Мало того, годину тому зайшов в магазин, щоб придбати карточку поповнення телефону, а там "наші друзі" скуповують футболки, штани і шорти бренду "Ferrari". Мені карточку не продали, бо скуповуються VIP клієнти, і продавці зайняті", - зауважив чоловік.

Дорогий автомобіль з українськими номерами "муляє" італійціям вже тиждень

До речі, дорогим автомобілем з українськими номерами зацікавилися не лише вихідці з України, а й місцеві і світові ЗМІ:

"Номера українські, і логічно запитують українців про власника авто. Сказали, що цікава тема для перших шпальт європейських видань, про відпочинок представників країни, яка весь світ просить фінансової допомоги, неформально воює з Росією, і більше 10% населення якої виїхало закордон у пошуках роботи. Поки що українці тримають солідарність, навіть із такими співвітчизниками, і не признаються, чий цей автомобіль".

Ляшко розкошує на Капрі?
Біля машини вже роблять фото на згадку. Не щодня зустрінеш таке дороге авто, навіть на найдорожчому курорті

Сам Ляшко не приховує, що поїхав до Італії на відпочинок. Але запевняє, що на найдорожчому курорті Капрі, який нагадав депутату Крим, був "проїздом".

Я теж жива людина. Як би того не хотілося однопартійцям, які за це спекотне літо затягали мене, як вола, поїздками по рі...

Posted by Олег Ляшко on 13 августа 2015 г.

Згодом представник Ляшка Ігор Мосійчук у своєму Facebook вирішив пояснити, що політик робив на Капрі й за чиї гроші.

"Ляшко дійсно був на Капрі, але не повноцінно відпочивав, а заїхав на декілька днів до друзів які там відпочивали", - зауважив він.

Зі слів Мосійчука випливає, що головний радикал ніжився на найдорожчому італійському курорті не за свої кошти:

"Ляшко перебував в Італії разом зі своєю родиною і родиною нашого колеги Сергія Скуратовського. Сергій до обрання народним депутатом мав серйозний будівельний бізнес в Київській області і може собі дозволити відпочинок на будь-якому курорті світу".

Чому, хто і з якою метою "мочить" Олега Ляшка за нібито відпочинок на Капрі в Італії? Відповіді лежать на поверхні. До...

Posted by Ігор Мосійчук on 19 августа 2015 г.

Нагадаємо, лідер Радикальної партії полюбляє суміщати роботу із розвагами. Зокрема, якось під час засідання в Раді Ляшко розглядав "найгарнішого злочинця".

Фото Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів