Огнєвіч на хімії читала Толкіена, Білик любила історію, а Сумська махлювала з оцінками

1 вересня 2015, 13:12

У день знань першого вересня ледь не усі згадують свої шкільні роки, чисту випрасувану форму та перші дзвінки.

От і деякі зірки вирішили показати себе малими та поділитися з ТаблоID спогадами про ті далекі роки.

"Моє перше вересня для мене запам'яталося таким: було дуже багато квітів, мама весь час посміхалася. А ще, мені потрібно було якось постаратися і не порвати білі колготки, які тоді були в дефіциті", - згадує співачка і депутатка Злата Огнєвіч.

Огнєвіч показала себе малу у кольорах візитки Яроша

"Щодо навчання: точні науки мені давалися нелегко, більше любила гуманітарні предмети. Література мене завжди захоплювала, та й моя мама - вчитель російської мови та літератури. З математикою було не завжди добре, іноді хлопчики допомагали мені у вирішенні формул, але я все ж намагалася сама", - розказала Злата та додала, що на уроках хімії під партою читала Толкіена.


Утім, найприємніші спогада Огнєвіч пов’язані з музичною школою.

"На відміну від багатьох дітей, яких змушують її відвідувати, я сама попросила батьків. Я ходила по квартирі і грала на всіх поверхнях - на столі, на стіні, імітуючи гру на фортепіано", - поділилася вона.

Найбільше Злата не любила точні науки, зате музикою займалася із задоволенням

Співачка Ірина Білик і досі пам’ятає своє перше вересня та навіть ім’я першої вчительки.

"Це був дуже теплий осінній день. Київська школа № 154. Урочиста лінійка. Мою першу вчительку звали Ольга Павлівна Луньова. У моєму фотоальбомі є знімок, де я за ручку йду з хлопчиком, який на дві голови нижче за мене. Я досі пам'ятаю, як його звуть. Правду кажуть, що перша любов не забувається", - розповіла Білик.

Білик добре пам'ятає своє перше вересня та хлопчика, з яким вона йшла на лінійці

Іра завжди старанно вчилася на "чотири" і "п'ять", а її улюбленим предметом була історія. А ще вона дуже боялася тарганів.

"Пам'ятаю, як хлопчики прислали мені записку. Знаючи, що я боюся тарганів, вони підклали туди величезного живого таргана. На уроці фізики я так кричала, що у вчительки, схоже, мало не стався інфаркт. Цей тарган бігав по парті, а я так плакала і не могла зупинитися, що мене навіть відпустили з уроків", - згадала Білик.

Актриса Ольга Сумська зізналася, що алгебру та фізику знала поганенько, тому контрольні списувала в сусіда.

"Я страшенно боялася контрольних з фізики, хімії або алгебрі. Добре, що сусідом по парті був однокласник, який давав списувати і вирішував всі задачки. Таємно він був закоханий в мене, але про це я дізналася пізніше", - розказала Ольга.

Сумська чесно зізналася, що списувала в сусіда

"Оскільки з алгеброю, фізикою і хімією я не дружила, щоб мене не викликали до дошки, частенько ставила сама собі оцінки в журнал. Це відбувалося так: на перерві, поки вчителі не було в класі, хтось стояв на "шухері", а ми потайки швидко несли класний журнал в туалет і там ставили маленьку четвірку, головне, щоб в очі не кидалася", - зізналася Сумська.

Співачка Наталя Жижченко або Onuka зізналася, що ненавиділа перше вересня.

"Першого вересня 1992 я пішла в перший клас. Чекала цього моменту з нетерпінням і готувалася з особливим трепетом. Погода була дощова, як і більшість першого вересня подальших десяти років. Пам'ятаю, як посадили за одну парту з хлопчиком, що дуже сильно мене засмутило, бо хотіла сидіти з дівчинкою. Починаючи з наступного року, кожного першого вересня я боялася й ненавиділа цю дату", - розповіла співачка Onuka.

Onuka почала боятися першого вересня після того, як її посадили за парту з хлопчиком

А от Джамала взагалі погано пам’ятає свій перший дзвоник.

"Запам'яталося, як мама в поспіху зав'язувала мені банти... Пам'ятаю свої відчуття: хвилювання перед невідомим, багато нових вражень, нові знайомства", - поділилася Джамала.

Джамала пам'ятає, як мама поспіхом зав'язувала їй банти

Суперблондинка Оля Полякова на відміну від багатьох однолітків, дуже хотіла піти у школу.

"Перше вересня завжди було для мене хвилюючою подією. Я сильно чекала школу й гралася в неї років з п'яти: одягала форму, брала величезну валізу замість портфеля (його в мене просто ще не було) і виходила з хвіртки до сусідських пацанів розповідати, що йду на навчання. Я тягла цей чемодан по всій вулиці, перелазила через паркан і поверталася додому, демонструючи свій похід в школу", - поділилася Полякова.

Полякова мріяла про школу та гралася у неї в дитинстві

"Пам'ятаю, на перше вересня, коли всім дітям йти красивими в школу, на вулиці була жахлива погода. Йшов дощ. Я так тягнулася до знань, що бігла на перший дзвінок галопом. І по класиці жанру впала. Довелося повертатися додому і переодягатися. В результаті я запізнилася на лінійку, у мене було абсолютно зіпсовано настрій, бо єдині білі колготки, які мали доповнити мій святковий лук, забруднені. А в сірих я була схожа на Вєрку Сердючку", - пожартувала Оля.

На перше вересня Оля впала та забруднила єдині білі колготки

Світлана Лобода на своїй першій лінійці несла дзвоник.

"Мама підготувала, як мені тоді здавалося, особливо святкове вбрання. Мене одягли в найкрасивішу шкільну форму з гіпюровим фартушком, білосніжні шкарпетки і сандалі, а голову прикрашав великий білий бант", - розповіла Свєта.

У школі мені вручили величезний дзвіночок, який я ледве могла втримати в руках, і посадили на плече старшокласнику, з яким ми пройшли три почесних кола перед усіма учнями школи. Після закінчення лінійки всім першокласникам подарували шкільне набори "пенали-ручки-зошити", а мені крім цього дістався поцілунок у щічку від самого симпатичного старшокласника", - похвалилася Лобода.

Лобода пам'ятає поцілунок старшокласника та важкий дзвоник у руках

За словами мами співачки Руслани, її донька дуже активно проводила літо у бабусі в карпатському селі.

"…Тому в школу Руслана завжди йшла з розбитими колінами і ліктями, змазаними зеленкою. Руслана дуже любила білі гольфи, які особливо виділяли її засмагу. Прийшовши в школу, Руслана порівнювала свій загар із засмагою своїх однокласниць. Травми порівнювати не доводилося, тому що в цьому Руслана завжди була першою", - розказала Ніна Аркадіївна.

Руслана була творчою дитиною, але й хуліганила також

Фото надані прес-службами артистів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів