Гола в тенетах: 28-річна модель стала речницею Одеської міліції. ФОТО

2 вересня 2015, 10:04

У прес-служби одеської міліції з’явилося нове обличчя – 28-річна модель і телеведуча модного каналу Ганна Пенчева.

За плечима у дівчини робота у найвідомішому нічному клубі Одеси та зйомки у жанрі ню для чоловічих журналів.

Про призначення цієї кралі на посаду повідомила "Думская" з посиланням на обласне управління внутрішніх справ. Щоправда, пізніше у МВС заявили, що посада тимчасова. Мовляв, Ганна займається лише сайтом.

Знайомтеся: нове обличчя одеської міліції у всій красі

Як пишуть у ЗМІ, Аня народилася в Луганську, виросла та навчалася в Одесі. От тільки за інформацією джерел ТаблоID, свої шкільні роки дівчина провела у селі Криничне Одеської області, де в її татка начебто є нічний клуб.


Але у своєму інтерв’ю кількарічної давнини, де Пенчева розповідає про кар’єру моделі, про село Криничне не згадує взагалі, хоча її батьки живуть там і донині. Мабуть, соромиться.

А от оголюватися для фото не соромиться взагалі

Так чи інакше, кар’єрі дівчини можна лише позаздрити. Адже окрім зйомки для чоловічого журналу "Maxim" та роботи у місцевих одеських модельних агентствах, дівчина ще й встигла здобути освіту менеджера з туризму. Все це, вочевидь, допоможе їй у виконанні нових службових обов’язків на посаді спікера одеської міліції.

Пенчева 5 років працювала моделлю

До речі, у далекому 2009-му році в інтерв’ю для одеського сайту "Фаворит" Пенчева казала наступне:

"Я твердо переконана в тому, що неважливо, чого ти досяг у житті - не зупиняйся, продовжуй впевнено йти вперед, досягай нових вершин і ніколи не озирайся назад. Тоді життя неодмінно складеться найнесподіванішим, але дуже цікавим і яскравим чином".

Утім, після появи даної інформації у пресі, на сайті МВС з'явилося повідомлення про те, що Пенчева виконує обов'язки речниці лише тимчасово.

"Офіційно повідомляємо, що Ганна Пенчева з недавнього часу дійсно працює у відділі зв’язків з громадськістю, здійснюючи контроль за функціонуванням офіційного веб-сайту ГУМВС. Оскільки чинний прес-секретар знаходиться у черговій відпустці, даний працівник лише тимчасово виконує обов’язки прес-секретаря", - йдеться на сайті.

Як Аня і казала - життя склалося найнесподіванішим чином
І тепер вона спікер одеського обласного управління внутрішніх справ

Фото з сайту "Думская", з ВКонтакте, "Geometria.ru" та з Facebook Пенчевої, з сайту "Откат"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів