Роговцева розповіла, чому росіяни завели на неї кримінальну справу

5 вересня 2015, 22:39

Виявляється, росіяни таки порушили кримінальну справу проти 78-річної актриси Ади Роговцевої.

Тепер вона персона нон грата у Росії.

Про причини цього та про те, що втратила разом з втратою російського глядача, Ада Миколаївна розповіла у програмі Маші Єфросиніної на телеканалі "Україна".

Ще в лютому цього року росіяни перевіряли Аду Роговцеву та Володимира Зеленського на предмет того, чи фінансують вони українську армію грошима, заробленими у Росії.


"Ми зібрали для госпіталю в АТО 52000 гривень. У Москві почули дзвін, та не знали, де він. Тоді я як раз знімалася у них, та вони вирішили, що я в Росії заробила гроші і профінансувала військові дії", - розповіла актриса.

У Москві на Роговцеву завели справу через "фінансування української армії російськими грошима"

Також Ада Миколаївна зауважила, що якщо зараз вона з'явиться на території Російської Федерації, то її заарештують.

Роговецва не їздить до Москви вже понад рік.

"Востаннє я була в Москві майже рік тому. Це були ті зйомки, від яких я не могла відмовитися. Я не хотіла їхати, але мені сказали, щоб я платила відшкодування. Продавати квартиру - це не вихід", - поділилася актриса.

Вже майже рік Роговцева не була у Росії, бо там її можуть заарештувати

Крім того, Роговцева розповіла про враження після останнього візиту до Росії.

"Вийти до глядачів, які агресивно налаштовані, хоча й не до мене, а до моєї країни, до народу - я не можу. Коли я була в Москві, то бачила, що показують по телевізору людям. Мені вистачило трьох днів, щоб піддатися цьому впливу та перейти на їхній бік. Це жарт, звичайно, але реально у людей, які там живуть, іншої правди немає. Вони все дуже реалістично показують, що ми звірі, що ми тупі, що ми фашисти", - згадала артистка.

Разом з тим, Ада Миколаївна зізналася, що втрата російського ринку позначилася на її фінансах.

"Я не та людина, яка вміє накопичувати гроші. Тому втрата російського глядача відбилася катастрофічно на фінансовому стані. Але це незрівнянна втрата порівняно з тією, яку несуть наші співвітчизники. У мене просто немає можливості щось віддати дітям, купити ті книжки, які я хочу. У мене немає можливості так часто їздити в село до себе, бо під час кожної поїздки на бензин я витрачаю всю пенсію", - пожалілася Роговцева.

Актриса втратила суттєву частину заробітку через відмову від російського глядача

Незважаючи на все це, актрисі вдалося зберегти хороші відносини з російськими колегами.

"Женя Сімонова дзвонила мені ще під час Майдану і дуже переживала. Їх (російських акторів) страшно називати, тому що в Росії подивляться цю програму, і це спричинить не дуже гарні наслідки. Друзі йдуть один за іншим. Чим довше живеш - тим більше всіх позаду. Але є люди, з якими я рідко бачуся , і ми навіть не розмовляємо по телефону один з одним, але вони є і я знаю, що вони мене пам'ятають і чекають", - сказала Роговцева.

Нагадаємо, нещодавно Ада Миколаївна з дочкою виступили для десантників у зоні АТО.

Фото телеканалу "Україна", з сайту "Ruskino.ru" та "Karabas.com"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів