Прихильники Лорак збирають підписи, щоб зберегти її звання Народної

9 вересня 2015, 14:19

Прихильники співачки Ані Лорак перейнялися загрозою втрати її звання Народної артистки та вирішила якось на це вплинути.

Вони створили петицію на ім’я президента Порошенка, у якій запевняють, що Кароліна не проросійська і не просепаратистська артистка, тож підстав для позбавлення її звання немає.

Авторка та ініціаторка петиції Ганна Федорова запевняє, що перевірила усі звинувачення на адресу Лорак та не знайшла жодного підтвердження.

"…У жодному переглянутому відео або друкованому інтерв’ю за останні роки не знайшлось хоч натяку на антиукраїнські заклики, антиукраїнську пропаганду зі сторони цієї співачки, навпаки - на концертах Ані Лорак завжди представляється українською співачкою, співає пісні українською мовою, як з власного репертуару, так і українські народні хіти. До того ж, в багатьох інтерв’ю Ані Лорак підкреслює свою повагу та любов до рідної країни, в якій народилась та виросла, якою пишається", - йдеться у петиції.


Фанати взялися захищати Лорак

Також авторка зауважила, що Лорак не давала жодного концерту на окупованих територіях України.

"Артист не є політичною фігурою, Ані Лорак ніколи не була членом жодної політичної партії. Проте, співачка за будь-якої нагоди закликає до миру та віри в краще майбутнє", - підкреслює Федорова.

"Дійсно, Ані Лорак працює не лише у власній державі, а й у інших країнах світу, однак, таким чином вона фактично прославляє Україну, показує красу нашої культури, привертає увагу людей інших країн до нашої держави! Її творчість об’єднує людей по всьому світу", - запевняє прихильниця Кароліни.

Тобто той факт, що за останній рік Лорак двічі називали найкращою співачкою ворожої держави, пані Федорову не хвилює...

"Враховуючи відсутність у нашому законодавстві будь-яких заборон про перетинання кордону Україна-Росія та заборон щодо праці на території Росії українцями й вчинення цих дій не є злочином в розумінні Кримінального кодексу України, особисто я не розумію чому Ані Лорак можуть позбавити звання "Народний артист України", яке вона заслужила своєю 20-ти річною працею у нашій державі постійно прославляючи її на весь світ", - заявила Федорова.

Тож жінка просить президента виключити ім’я Лорак зі списку тих, кого можуть позбавити звання Народний артист.

А про феєричний виступ Кароліни не ювілеї новосибірської птахофабрики взагалі забути неможливо

На час написання даного матеріалу петицію підписали понад 250 осіб з 25 тисяч необхідних підписів. Процес збору триватиме ще 89 днів.

До слова, усі останні концерти Лорак давала саме на території Росії, про що свідчать численні фото та відео у її Instagram.

Фото з Facebook Лорак

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів