Адвокат Ларсона: Мене не допускають до матеріалів ДТП

29 вересня 2015, 11:34

Адвокат родини шоумена Сергія Ларькіна, який днями помер у лікарні від отриманих у ДТП травм, поділився подробицями розслідування справи.

Правозахисник заявив, що його не допускають до матеріалів і взагалі родина Ларсона – пусте місце для слідства.

Про це Андрій Циганков розповів "ТСН".

Наразі головною метою адвоката та родини Ларсона є факт доведення вини водійки "Cadillac", на якому було збито репера.


"Ми прагнемо, щоб дружину та родину Сергія визнали потерпілими. Також будемо вимагати, щоб активізувалося розслідування справи та щоб мене, як адвоката сім'ї, допустили до матеріалів. Дружина Ларсона Марина подала до Прокуратури заяву на підставі ст.136 Кримінального Кодексу України (ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані). Смерть Сергія не стала для правоохоронних органів підставою допуску мене до матеріалів справи", - поскаржився юрист.

У справі Ларсона досі багато запитань

До речі, навіть після смерті Сергія, жінка, яка була за кермом джипа не намагалася вийти на зв’язок з родиною покійного.

Адвокат заявив, що планує звернутися до Міністерства охорони здоров'я України для того щоб цю жінку, яка є лікарем, позбавили відповідної ліцензії.

До слова, на сайті МВС є запис про те, що за кермом іномарки знаходилася жінка 1974-го року народження. Міліціонери допитали очевидців аварії, вилучили записи з вуличних камер відеоспостереження.

"Правопорушниця відмовляється давати будь-які покази або пояснення, посилаючись на ст. 63 Конституції України. Вирішується питання щодо оголошення жінці про підозру у скоєнні правопорушення за ст. 286 Кримінального кодексу України, а також про обрання їй міри запобіжного заходу. Досудове слідство триває", - повідомляє МВС.

Слідство триває, але Сергія вже не повернеш

"Позиція слідства така: вона має бути арештована", - заявила речник київської міліції.

Адвокат також наголосив, що необхідно довести провину цієї жінки, незважаючи на її свідчення про те, що саме Ларькін несподівано в’їхав у джип.

"Щоб отримати інформацію, доступ до якої для нас передбачений законом, ми змушені зацікавлювати певних осіб. Найжорстокішим наразі є факт того, що до смерті та після трагедії Сергій, як і його родина, лишається для слідства пустим місцем", - поскаржився Циганков.

У Ларсона залишилася дружина Марина, яка намагається разом з адвокатом довести провину жінки на джипі

"Прикро, що правоохоронці не усвідомлюють, що необмірковані кроки та затягування справи можуть призвести до того, що ми більше не побачимо винуватицю аварії на території України", - додав адвокат.

Нагадаємо, фатальна ДТП сталася 17-го вересня. Після цього Ларсон переніс кілька операцій, але від смерті врятувати його не вдалося.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів