Розчарована Приходько відмовилася від партії Ляшка

7 жовтня 2015, 17:36

Не встигла співачка Настя Приходько заявити про свій вступ до Радикальної партії Олега Ляшка, як вже оголосила про відмову від цього.

Анастасія залишила пост на своїй сторінці у Facebook, у якому пояснила, чим розчарована.

"От же дивно, як багато може зробити одна фотографія! Так, я розглядала питання про вступ до партії! Але ніхто, розумієте, ніхто не запитав мене - навіщо! Ні, не для політичної кар'єри. Адже я маю музичну кар'єру! І не заради грошей. Мені так вчинити не дозволить совість!" - почала Приходько.

Всього лише місяць тому було зроблене це фото та оголошено про вступ Приходько до партії Ляшка

"Проїхавши з концертами передовими госпіталями, виступаючи перед старими й онкохворими дітьми я, наївно подумала, що разом з будь-якою партією змогла б зробити щось для них корисне і добре. Я розробила проект допомоги школам мистецтв і своєї музичній школі Лисенка. Я мріяла про благодійні концерти учнів цих шкіл в "Будинках малятка" і будинках престарілих…" - продовжила Настя.


"…Я бачила як повинен зацвісти вишневий сад в сирецькому гаю і малюки, що йдуть зі скрипочкою і флейтами в школу Лисенка, згадуватимуть рядки з Шевченка. Я планувала благодійну акцію на підтримку молодих поетів України. Але мені запропонували просто політику", - заявила співачка.

Настя запевняє, що у її планах була благодійність та добрі справи, а не політика

"А я переконана, що в країні, яку роздирають війною, добрі і конкретні справи принесуть більше користі, ніж політичні чвари. У цій країні слово "волонтер" стало означати більшу і безкорисливу українську душу, тому я залишаюся волонтером мистецтва. Поза партій і організацій!!!" - наголосила артистка.

"А те, що я запланувала - все одно здійсню! І думаю, що ви мене підтримаєте! Слава Україні!" - заявила вона.

Ляшку не вдалося "завербувати" Приходько

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів