47-річна Кільчицька показала своїх новонароджених двійнят

8 жовтня 2015, 10:55

Колишня заступниця мера Києва Ірена Кільчицька приголомшила новиною – виявляється, два місяці тому вона народила двійнят.

Тепер у свої 47 бізнесвумен ростить 4-х дітей, але про шлюб навіть не згадує, бо упевнена – цей інститут давно віджив своє.

В інтерв’ю "Гордону" Кільчицька вперше розповіла про двійнят та показала їхні фото.

"Якщо чесно, сама ще не вірю, що я тепер мама чотирьох дітей! Два місяці тому у мене народилися дві чудові дівчинки", - зізналася Ірена.


"Я завжди любила дітей і хотіла, щоб їх було багато. На жаль, я пізно стартувала як мама. Першу доньку народила в 38 років, сина Марка - в 40 років. І ось тепер мої двійнята з'явилися, коли мені виповнилося 47 років. Я дуже щаслива, бо фактично це був подарунок до мого власного дня народження. Вони, як і я – левиці", - поділилася вона.

ШОК: Кільчицька народила двійнят

Дівчаток Ірена назвала Матильда і Марсель. Тепер усі її діти названі іменами на літеру М.

"…Є таке повір'я, що якщо називати іменами, які починаються на одну і ту ж літеру, діти будуть дружні між собою. І ці імена самі по собі дуже гарні", - пояснила Кільчицька.

На найбільш актуальне у даному випадку запитання про батька двійнят, Ірена відповіла не відповідаючи.

"Після народження двійнят подзвонила моя дуже близька подруга, яка все про мене знає, і сказала: "Мені дзвонить півміста і питає - хто батько двійнят? Що робити?". Я кажу: "Відповідай, що ти ще не розібралася з отцями Моніки і Марка", - зазначила жінка.

Марсель і Матильда - доньки Ірени Кільчицької, якій дуже успішно вдалося приховати факт своєї вагітності

Також колишня чиновниця зізналася, що від рішення народити її відмовляли через ситуацію у країні.

"Мене багато близькі та друзі відмовляли, переконували відкласти це питання на деякий час, поки ситуація не стабілізується. Але я відповідала, що мій біологічний годинник не дозволяє відкладати народження дітей. Я взагалі нічого не звикла відкладати…" - заявила Ірена.

Старші діти Кільчицької Моніка і Марк дуже зраділи появі сестричок.

"Саме вони мене підштовхнули до цього кроку. Правда, сподівалися на братика і сестричку. Коли Марк дізнався, що буде дві дівчинки, він спочатку засмутився, а потім командним голосом сказав: "Значить, наступного разу нехай буде два хлопчика". Видно, вирішив, що я тепер поставлю цю справу на потік", - розповіла багатодітна матуся.

Усіх дітей Ірена назвала іменами на літеру М

Зараз Кільчицькій, яка займається юридичним консалтингом та має ще бізнес у дизайні й маркетингу, допомагають медсестри, няні та вихователі.

"Діти дуже люблять і поважають людей, які у нас працюють. Я з усім персоналом, нянями, водієм, охороною, на "ви". Людей міняю дуже рідко. У мене 15 років була одна хатня робітниця. Вона пішла, бо у неї народилася внучка і не було можливості поєднувати. Але ми досі з нею в хороших відносинах. Водії та охоронці у мене працюють по 10 років. А для дітей я міняю персонал частіше - адже вони ростуть…" - поділилася Ірена.

Ще одним відкриттям стало те, що вже рік Кільчицька серйозно займається каббалою.

"Крім бізнесу, тусовки, грошей і матеріальних цінностей хочеться мати щось ще. Я особисто вважаю, Бог єдиний, і кажу, що не вірю в нього, тому як точно знаю - Бог є", - пояснила вона.

Кільчицька - мати чотирьох дітей, батьки яких залишаються невідомими

На запитання про особисте життя Кільчицька заявила:

"Скажу так: я не одна. Вважаю, що інститут шлюбу себе дуже давно зжив. Якось зателефонувала подрузі, вона не змогла зняти трубку і написала смс: "Не можу говорити, пиши. Я на весіллі ". Я здивувалася, дізнавшись, що люди досі одружуються".

А от до людей нетрадиційної орієнтації Ірена ставиться лояльно.

"У мене багато знайомих і друзів-геїв як в Україні, так і в інших країнах. У нас чудові стосунки. Мені з цими людьми комфортно. Їх орієнтація мене не хвилює. Дискримінації тут бути не повинно. Але хочу, щоб мої діти були традиційної орієнтації", - зауважила вона.

"Що стосується народження дітей, кожна людина має право чинити так, як бажає. Право на усиновлення або народження дитини за допомогою сурогатної мами не повинно обговорюватися… Головне - бажати і любити дітей", - зазначила Кільчицька.

Кільчицька лояльна до геїв і сурогатного материнства, але хоче, щоб її діти були традиційної орієнтації

Крім того, Ірена наголосила, що весь час живе в Україні і переїжджати за кордон не збирається.

"Я весь час живу в Україні. За кордоном можу перебувати тиждень, максимум два. Не уявляю себе поза Україною. До речі, в цьому році мої діти один з літніх місяців прекрасно провели у Трускавці. При моєму завантаженому графіку, а я - працююча мама, я до них їздила поїздом "Інтерсіті" на вихідні. Рекомендую", - сказала Кільчицька.

До речі, місяць тому Ірена виходила в люди на вернісаж до Арсеналу. Також у вересні вона була на матчі "Динамо-Порту". Першого вересня її бачили на лінійці у Кловському ліцеї, де навчаються її старші діти.

Фото "Гордон"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів