Ворону кинув молодий коханець, але Шуфрич прийшов на поміч

15 жовтня 2015, 16:39

Екс-дружина політика Нестора Шуфрича Наталія Ворона зізналася, що ще за два місяці до народження другого сина від неї пішов її молодий коханець та, власне, батько дитини Андрій Іщенко.

У цей складний період їй на допомогу прийшов саме Шуфрич. Він допомагає і досі.

Про це Ворона розповіла "ТСН".

25-річний Іщенко, якого Ворона намагалася зробити зіркою шоубізу, пішов від неї, навіть не дочекавшись народження свого ж сина.


Натомість, батько її першого сина Нестор Шуфрич, як завжди, підтримав свою колишню.

Другого сина Ворона народила вже без свого молодика

"Він допомагає в силу своїх можливостей. Звичайно, він завжди присутній у нашому житті, це нормально. Він з самого початку для себе і для суспільства визначив чітку свою позицію стосовно народження у мене другої дитини. Тим більше, що були дуже неоднозначні моменти, мені було дуже важко за два місяці перед пологами лишитися самою", - розповіла Наталія.

"Тому, я вважаю, це чоловічий вчинок, те що він допоміг мені побороти цю критичну точку і, на щастя, ані зі мною, ані з дитиною нічого не сталося – це велика заслуга близького оточення і, звичайно ж, його", - додала вона.

А все так добре починалося

Ворона також зауважила, що попри все, не забороняє Іщенку бачитися з сином.

"Так, звичайно, я ніколи не була проти нормального спілкування, тим більше не я була ініціатором будь-яких дій, це по-перше, а по-друге, я вважаю, що це великий гріх не спілкуватися, не підтримувати стосунки. У пріоритеті завжди має бути дитина та її інтереси", - пояснила екс-модель.

Що ж до причин розставання, Ворона сказала:

"Мені хочеться поки не думати про це, тому що якщо я буду проводити дуже глибокий аналіз, це абсолютно не піддається жодній логіці. Тому що були дуже яскраві, чуттєві стосунки, по-друге, я ніколи в житті нікому не нав'язувалась і не нав'язувала моменти народження дитини".

Наталія не хочу замислюватися, чому Андрій її кинув, але Нестор Іванович залишається поруч вже багато років

Нагадаємо, ще два роки тому Ворона казала, що мріє народити дочку від Андрія, якого продюсувала. А за рік до того Наталія казала, що не проти повернутися до Шуфрича.

Фото з Facebook Ворони

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів