На скандальному муралі у центрі Києва зобразили дочку заступника Кличка?

24 листопада 2015, 14:41

Кажуть, на скандальному муралі 16-поверхового будинку на бульварі Лесі Українки в Києві зображена дочка заступника столичного мера – Ігоря Ніконова - Валерія.

Про це газеті "Сегодня" розповіли в оточенні родини. Однак сама дівчина заперечила дану інформацію.

Даний мурал став, мабуть, найбільш загадковим зі всіх муралів, які за останній час з'явилися в Києві. Крім того, що його планують зареєструвати у Книзі рекордів Гіннесса, він ще й викликав суперечки у соцмережі з приводу його мистецької цінності.

А ще преса зацікавилася, кого ж саме зобразили на муралі-рекордсмені. Організатори створення зображення ім'я дівчини тримають у таємниці.


Мурал на бульварі Лесі Українки викликав багато суперечок

"Дівчина з вишиванкою - це збірний образ", - заявив куратор проекту Гео Лерос.

А ось голова Печерської РДА Сергій Мартинчук трохи розкрив таємницю.

"Мурал на бульварі присвячений красі та силі українських жінок. Прототипом стала реальна дівчина. Хто вона - не знаю. Але організатори пропонували художнику кілька варіантів - 5-6 дівчат. А художник сам вибрав кого малювати. Ми подали всі необхідні документи на реєстрацію Мура в Книгу рекордів Гіннесса, і протягом місяця чекаємо відповіді".

Кажуть, на муралі зображена дочка багатодітного чиновника і бізнесмена Ігоря Ніконова

Цікаво, що автор муралу - художник з Австралії Гвідо Ван Хелтен, від коментарів поки утримався.

Утім, з’явилася інформація, що на муралі зображена 21-річна дочка заступника мера Кличка - Валерія Ніконова. Про це нібито повідомили у найближчому оточенні родини чиновника.

"Спочатку вона не хотіла, щоб на стіні були її риси обличчя, і довго не погоджувалася, але все ж художникові вдалося її вмовити. До речі, вона три тижні працювала разом з ним над цим муралом, оскільки має профільну освіту", - цитує газета своє джерело.

На сторінці Валерії у соцмережі знайшли фото, на якому вона у будівельній люльці на тому самому будинку

Однак дівчина спростувала чутки, що на стіні будинку зображена саме вона.

"Цілком можливо, що дівчина - неіснуючий персонаж, збірний образ. Я сама ілюстратор (вчилася в Лондоні) і знаю, що так буває, коли персонаж на когось схожий", - заявила Валерія.

Фото з Facebook та з сайту "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів