Фреймут чекає на другу дитину

Вівторок, 19 січня 2016, 10:19

Телеведуча Ольга Фреймут незабаром стане мамою вдруге. Та білявка не надто поспішає говорити про це, так само, як і про батька майбутньої дитини.

Про чергову вагітність Фреймут повідомляє "Viva".

Напередодні новорічних свят видання побувало у київській квартирі балакучої телеведучої. У процесі фотосесії увагу привернув той факт, що Ольга обирала виключно об'ємні вбрання, які приховують фігуру. Таким чином і з’ясувалося, що білявка чекає на поповнення в сім’ї.

 Фреймут готується до народження другої дитини

На запитання про свій цікавий стан Фреймут відповіла, що завжди мріяла і планувала вдруге стати мамою і що дуже трепетно ставиться до цієї теми.

Свою вагітність телеведуча приховує за широкими сукнями

Щоправда, поки єдина донька телеведучої, Злата ще кілька років тому була проти того, аби з ними жив коханий мами, а мови про друге маля взагалі не йшло.

"Злата досі вважає, що ми вдвох - це укомплектована сім'я. Я навіть рада, що дочка так дорожить нашими відносинами. Але все ж впевнена: вона підтримає моє рішення збільшити сім'ю. Адже пріоритет для неї, нехай навіть зовсім ще юної, - мамине щастя", - впевнена Оля.

 

Нагадаємо, Фреймут відома своєю любов’ю до показових ревізій у закладала харчування та лікарнях. Це навіть надихає творчих людей знімати кумедні пародії на роботу телеведучої.

Фото "Viva" та Facebook


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів