Фреймут чекає на другу дитину

19 січня 2016, 10:19

Телеведуча Ольга Фреймут незабаром стане мамою вдруге. Та білявка не надто поспішає говорити про це, так само, як і про батька майбутньої дитини.

Про чергову вагітність Фреймут повідомляє "Viva".

Напередодні новорічних свят видання побувало у київській квартирі балакучої телеведучої. У процесі фотосесії увагу привернув той факт, що Ольга обирала виключно об'ємні вбрання, які приховують фігуру. Таким чином і з’ясувалося, що білявка чекає на поповнення в сім’ї.

Фреймут готується до народження другої дитини

На запитання про свій цікавий стан Фреймут відповіла, що завжди мріяла і планувала вдруге стати мамою і що дуже трепетно ставиться до цієї теми.


Свою вагітність телеведуча приховує за широкими сукнями

Щоправда, поки єдина донька телеведучої, Злата ще кілька років тому була проти того, аби з ними жив коханий мами, а мови про друге маля взагалі не йшло.

"Злата досі вважає, що ми вдвох - це укомплектована сім'я. Я навіть рада, що дочка так дорожить нашими відносинами. Але все ж впевнена: вона підтримає моє рішення збільшити сім'ю. Адже пріоритет для неї, нехай навіть зовсім ще юної, - мамине щастя", - впевнена Оля.

Нагадаємо, Фреймут відома своєю любов’ю до показових ревізій у закладала харчування та лікарнях. Це навіть надихає творчих людей знімати кумедні пародії на роботу телеведучої.

Фото "Viva" та Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів