Мухарський та інші просять Порошенка заборонити російський медіа-продукт

29 січня 2016, 16:40

Деякі артисти та культурні діячі звернулися до президента Петра Порошенка з вимогою закрити український ефір для відео- і аудіотоварів з Росії.

Вони створили петицію на сайті гаранта.

Серед учасників ініціативи опинилися Антін Мухарський, група "Kozak System", Олег Скрипка, сестри Тельнюк, брати Капранови та інші.

"Стратегія заборон окремих фільмів, акторів та телеканалів виявилася недостатньо ефективною. Необхідно повністю заборонити в українському ефірі трансляцію аудіо- та відеопродукції виробництва РФ", - йдеться у тексті петиції.


Мухарський, Скрипка та інші об'єдналися проти російського медіа-продукту

"З економічної точки зору масовий продаж медіа-продукції в Україну не лише приносить Москві надприбутки, але й пригнічує нормальний розвиток українського медіа-виробництва", - також вважають автори.

"Ми вимагаємо від президента в інтересах національної безпеки заборонити будь-який імпорт відео- і аудіопродукції з РФ, а також заборонити трансляцію такої продукції в українському теле- і радіоефірі", - заявив фронтмен гурту "Kozak System" Іван Леньо.

Брати Капранови та "Kpzak System" підписали петицію

Антін Мухарський висловився з цього приводу у своєму Facebook.

Закрити український ефір для відео- та аудіо- товарів РФ!Завтра 28.01 об 11.30. в приміщенні УНІАН велика прес-конфере...

Опубликовано Антіном Мухарським 27 января 2016 г.

На час написання даної новини петицію підписали вже 1237 осіб з 25-ти тисяч необхідних.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів