Джамала показала історію про самотність і повернення до свого коріння. ВІДЕО

3 лютого 2016, 11:56

Співачка Джамала презентувала новий кліп про внутрішній пошук.

Відеоробота на композицію "Шлях додому", режисером якої виступила дружина музиканта Андрія Хливнюка Анна Копилова, - це історія про самотність і повернення до свого коріння.

Зйомки відео тривали чотири дні і проходили в столиці Грузії Тбілісі, містах Мцкхета, Булачаурі, Натахтарі, Табакхмела, в селищах Цітеле, Сопіли і Коджорі.

"Коли я вперше подивилася кліп, у мене защеміло серце - настільки грузинські пейзажі нагадали мені рідний Крим. У цьому відео практично немає красивих краєвидів, бо нашим завданням було показати людину, яка знаходиться у внутрішньому пошуку. Ця історія про самотність і повернення до своїх коренів, до початку початків", - пояснила Джамала.


"До речі, шлях, який я долаю в кліпі, дуже схожий на мій маршрут з Києва до Малоріченська. Коли я вчилася в консерваторії, точно так само їздила до батьків на канікули: метро, потяг, такий же старий автобус, а іноді і мотоцикл з коляскою. Наприкінці відео моя героїня говорить "баба" (батько). Це слово дає відчуття спокою, воно повертає мене додому, щоб не відбувалося навколо", - додала співачка.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, Джамала бере участь на Національному відборі "Євробачення".

Відео YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів