SunSay очолив трійку лідерів другого півфіналу нацвідбору на "Євробачення"

13 лютого 2016, 23:03

SunSay, "NUANGELS" та "PurPur" зустрінуться з Джамалою, "The Hardkiss" та "Brunettes shoot blondes" у фіналі нацвідбору на "Євробачення-2016".

Це стало відомо 13-го лютого, коли відбувся другий півфінал нацвідбору на головний європейський конкурс.

У ньому взяли участь Аркадій Войтюк, Alloise, "Japanda", "Nuangels", "Pur Pur", "Peaks of Kings", Вікторія Петрик, "Pringlez" та SunSay.

За результатами смс-голосування учасники отримали бали від 1 до 9, де 9 – це найбільша кількість глядацьких голосів. Так само й суддівська трійка дала свої колегіальні оцінки. Після чого бали, отримані від глядачів і суддів, підсумували й визначили трьох фіналістів.


Приблизно так і виглядатиме фінал нацвідбору 21-го лютого

Найменше балів від журі отримав гурт "Japanda" - 1. Вікторія Петрик отримала від журі всього лише 2 бали, а три бали дали рокерам із Закарпаття - "Peaks of kings". 4 бали дісталося Аркадію Войтюку, 5 - "Pringlez", а 6 - Alloise. "НеАнгели" отримали 7, "Pur:Pur" - 8, а СанСей став лідером на думку Меладзе, Данилка та Руслани.

Глядачі так само найнижче оцінили гурт "Japanda", два бали віддали Alloise, на трійку країна оцінила "Peaks of Kings", а четвертою стала Вікторія Петрик. Гурт "Pringlez" отримав від глядачів 5 балів, 6 дісталося Аркадію Войтюку. Отже трійка лідерів виглядає так: 7 балів - "Pur:Pur", 8 балів - "NUANGELS, а найвищий бал дали СанСею.

SunSay став абсолютним лідером другого півфіналу

"Це нарешті той випадок, коли пісня і виступ круті як для "тут ", так і для" там ", - сказав Андрій Данилко про СанСея.

"Це той випадок, коли я вам вже точно не суддя. Я такий самий музикант, як і ви. І нічого вище цього звання не існує. Тому спасибі, що ви у нас є. Це честь для нас, що ви виступаєте на цьому відборі ", - зазначив Меладзе так само про SunSay.

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП SUNSAY:

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП "NUANGELS":

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП "PUR:PUR":

Нагадаємо, вже 21-го лютого стане відомо, хто представлятиме Україну на "Євробаченні 2016" у травні у Стокгольмі.

Фото з Facebook, відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів