Джамала поїде на "Євробачення" від України

21 лютого 2016, 23:29

Співачка Джамала представить Україну на цьогорічному "Євробаченні" у Стокгольмі.

Це стало відомо 21-го лютого після закінчення виступу всіх учасників фіналу нацвідбору.

 Джамала таки представить країну на європейському конкурсі у Стокгольмі

Цього разу не обійшлося без палких суперечок суддів.

Дуже балакучим раптом виявився Андрій Данилко, який ніяк не міг зрозуміти, чому пісня SunSay не порушує правила "Євробачення". Хоча на самому початку шоу продюсер і член журі Костянтин Меладзе повідомив, що зв'язувався з оргкомітетом конкурсу та з'ясував - порушень з боку СанСея нема. Однак Данилку цього було замало, або він просто не звернув уваги на слова колеги. Тому кілька хвилин пішло на те, щоб ще раз посперечатися з цього приводу.

А от Меладзе вирішив вщент розкритикувати номер Джамали. За словами члена журі, співачці бракувало цілісності номера та роботи у команді. Крім того, Меладзе причепився до сукні Джамали, яка теж здалася йому не надто презентабельною для Європи. Хоча до виконання пісні претензій у Меладзе не було.

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП ДЖАМАЛИ:

Руслана, у свою чергу, знову обурилася з приводу відсутності українських елементів у пісні та виступі дуету "Nuangels" або "НеАнгели". А ще співачка та членкіня журі наполягала, аби SunSay заявив, що він патріот своєї країни та щоб пояснив, чому їздить працювати до Росії.

Зрештою, найнижчий бал від суддів отримав гурт "Brunettes shoot blondes", два бали дали "Pur:Pur", три бали судді віддали гурту "НеАнгели", четвірку неочікувано отримав SunSay, ще більш неочікувано Джамала отримала 5 балів, а гурт "The Hardkiss" судді оцінили найвище.

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП "THE HARDKISS":

Варто зауважити, що саме у фіналі проголосувало найбільше глядачів - 382,5 тисяч.

Один бал гляддачі віддали "Brunettes shoot blondes", два бали отримали "НеАнгели", трійку глядачі дали "Pur:Pur", SunSay отримав чотири бали, 5 балів отримав "The Hardkiss" і 6 - Джамала.

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП SUNSAY:

Фото з Facebook та Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів