Приходько присвятила Надії Савченко свою пісню для "Євробачення". АУДІО

8 березня 2016, 09:52

Тема звільнення льотчиці Надії Савченко з російського СІЗО та її сухе голодування, що триває з 3-го березня, є однією з найбільш обговорюваних у пресі останні дні.

В Україні та за кордоном проходять мітинги та акції на підтримку політув’язненої, а культурні та громадські діячі намагаються привернути якомога більше уваги світу до незаконного утримання Наді за гратами.

#FreeSavchenko

Співачка Анастасія Приходько теж долучилася до акції підтримки Савченко і присвятила їй український варіант пісні "I’m free now", з якою збиралася на "Євробачення".

"Я ніколи в житті не присвячувала нікому своїх пісень. Співала душею для кожного з вас. Але зараз серце прагне, в свій спосіб, підтримати нашу НАДІЮ! Яке символічне ім`я!!! В ньому , для мене все - і сила, і гордість, і незламність, і перемога! Я пишаюся тобою Українка, я пишаюся тобою Воїн, я пишаюся тобою Жінко!!!" - написала Приходько.


"Моя пісня -"Вільна!" - це присвята тобі, Надіє! Ти вже вільна духом і вірою, але я сподіваюсь, що скоро ти будеш вдома, і ми разом заспіваємо", - зазначила співачка.

СЛУХАЙТЕ ПІСНЮ:

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів