Як кортеж Порошенка крізь затор проривався. ВІДЕО

Вівторок, 12 квітня 2016, 13:23

Президент Петро Порошенко вранці 12-го квітня особисто скуштував того, з чим частенько стикається пересічний киянин, їдучи на роботу.

Він запізнився на зустріч з фракцією, бо потрапив у затор на Столичному шосе.

Як відомо, напередодні відбувалося важке "народження" нового уряду після відставки Яценюка. Мабуть тому, Порошенко і виїхав на роботу пізніше і потрапив у годину-пік.

Відео того, як президент, із завзятим бібіканням, буквально проривається крізь потік автівок, які його неохоче пропускають, виклав у мережу Олексій Давиденко.

Президент Украины в пробке на Столичном шоссе с боями прорывается на работу :-)

Опубликовано Алексеем Давиденко 11 апреля 2016 г.

Про те, що Порошенко запізнився, пізніше написала депутат Ірина Геращенко.

Президент запізнився на зустріч з фракцією. Стояв в корці. Година пік - і для президентського кортежу година пік. Краіна потихеньку змінюється- і це важливо

Опубликовано Iryna Gerashchenko 12 апреля 2016 г.

У коментарях під відео користувачі згадали, як їздив попередник Порошенка Віктор Янукович, коли повністю перекривали рух.

Наприклад, у червні 2013-го кортеж Януковича з 17-ти машин просто таки вразив Миколаїв своїм розмахом. Тоді колона рухалася навіть зустрічною смугою.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

А перед цим у березні 2013-го для кортежа Януковича рух перекрили навіть не враховуючи, що затори у Києві становили 10 балів.

А ще у 2012-му в Києві помер чоловік, бо "швидка" начебто не змогла приїхати вчасно через кортеж Януковича.

До речі, раніше кортеж Порошенка вже демонстрував повагу до інших учасників дорожнього руху і навіть зупинявся на червоне світло.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео з Facebook та з YouTube, фото з Facebook Порошенка


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів