Порошенко відсвяткував Жіночий день на своїй іспанській віллі?

П'ятниця, 15 квітня 2016, 18:22

Президент Петро Порошенко вирішив утекти від непривітної київської весни до теплої Іспанії. 8-го березня 2016-го року його сфотографували в місті Марбелья. Подейкують, український керманич відпочивав там на власній віллі.

Президента помітили в аптеці російські туристи. За словами очевидців, які передали фото редакції "Української правди", він купував  вітаміни і медикаменти. Щойно  до нього заговорили російською мовою, Порошенко сів у свій автомобіль і поїхав.

Порошенко святкував 8-ме березня в Марбельї? 

За інформацією УП, отриманої з достовірних джерел, у Петра Порошенка є вілла в іспанському місті Марбелья, яка була куплена ним ще до президентства.

 Президента підловили під час "шопінгу" в аптеці

Цікаво, що на сайті президента у розділі новин, а також на його сторінці у Facebook, немає повідомлень про події 8-го березня, зокрема про іспанський вояж.

Із допрезидентських часів Порошенко має віллу в Іспанії?

"Українська правда" звернулася за коментарем до прес-секретаря Порошенка Святослава Цеголка, У президента підтвердили, що він дійсно був в Іспанії.

"На вихідний на початку березня 2016 року Петро Порошенко відвідав Іспанію з приватним візитом, тому з питань безпеки про це не повідомляли офіційно", - йдеться у відповіді на запит.

А от наявність вілли в Іспанії у Порошенка відкинули.

 

Нагадаємо, в 2013-му році Порошенко святкував в Іспанії Великдень, зокрема відвідав із родиною один із храмів РПЦ у Мадриді. 

Фото "Української правди" та з Facebook Петра Порошенка


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів