Кличко показав, як порушував правила на ровері за $4 тисячі. ФОТО

19 квітня 2016, 14:24

Мер Віталій Кличко вкотре похвалився тим, що на роботу їздить не велосипеді. І все б нічого, якби він не порушував правила дорожнього руху.

19-го квітня Кличко виклав у Facebook фото, на яких засвітив ровера вартістю від 4 тисяч доларів та показав, як їздить по тротуарах.

"Друзі! Вирішив на роботу і у справах в центральній частині міста їздити на велосипеді. І вже кілька днів кручу педалі не тільки під час ранкового тренування", - написав мер.

Кличко у костюмчику крутить педалі поруч з машинами і навіть демонструє, що правила дорожнього руху все-таки вчив

"По-перше: зручно та швидко в київських пробках, по-друге: корисно для здоров’я, бо активно пересуваєшся. З мінусів - не всі автомобілісти поводяться коректно на дорозі по відношенню до велосипедистів. Доводиться оперативно проводити роз'яснювальну роботу", - зауважив він.


"Також розумію, що не вистачає велодоріжок. І над тим, щоб їх було більше, ми теж працюємо", - додав Кличко.

До речі, велосипед, на якому роз'їжджає містом мер, у мережі коштує від 4 до 6 тисяч доларів, залежно від року випуску. Це найлегший електричний ровер, який складається.

Ось на такому супер-ровері їздить мер столиці

Ціна, як бачимо, варіюється

Згідно з правилами дорожнього руху, велосипедистам забороняється рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих). Утім, Кличко успішно про це забув.

Мер заїжджає на тротуар
До речі, штраф для велосипедистів залежно від порушення складає від 85 до 136 гривень. Це, звісно, крапля в океані, порівняно з ціною мерського велосипеда

Також перетинаючи пішохідний перехід, мер мав спішитися, але цього не зробив.

На "зебрі" Кличко мав злізти з ровера та піти пішки

Нагадаємо, перед цим Віталій хвалився участю у благодійному забігу. А ще раніше мер крутив педалі на вулицях Амстердама.

Фото з Facebook Кличка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів