Перший півфінал "Євробачення": Лазарєв, сексі-угорець та вірменська "Бейонсе"

11 травня 2016, 00:03

Увечері 10-го травня у Стокгольмі відбувся перший півфінал пісенного конкурсу "Євробачення-2016", під час якого були визначені представники десяти країн, які пройшли у фінал.

Зокрема, шанс перемогти у головному європейському музичному дійстві отримали артисти з Азербайджану, Росії, Нідерландів, Угорщини, Хорватії, Австрії, Вірменії, Чехії, Кіпру та Мальти. Саме вони набрали найбільшу кількість голосів від суддів та глядачів конкурсу.

Загалом же цього вечора на сцену вийшли представники 18 країн: Фінляндії, Греції, Молдови, Угорщини, Хорватії, Нідерландів, Вірменії, Сан-Маріно, Росії, Чеської Республіки, Кіпру, Австрії, Естонії, Азербайджану, Чорногорії, Ісландії, Боснії і Герцеговини та Мальти.

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП РОСІЇ:


Як відомо, за правилами конкурсу, до фіналу щороку автоматично потрапляють представники Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Великобританії, а також артист приймаючої країни - цього року це Швеція.

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП УГОРЩИНИ:

Під час кожного півфіналу визначають ще по десять країн, співаки з яких змагатимуться за звання переможця "Євробачення-2016". Таким чином, у фіналі пісенного конкурсу, який відбудеться 14-го травня, виступлять представники 26 країн.

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП ВІРМЕНІЇ:

Нагадаємо, другий півфінал "Євробачення" відбудеться 12-го травня. У ному за місце у фіналі змагатимуться артисти з 18 країн, зокрема й представниця від України Джамала.

Фото з Instagram Сергія Лазарєва, відео YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів