Кобзон: Пишаюся, що я герой "ДНР", а українці "збожеволіли на Майдані"

11 травня 2016, 13:37

Російський співак і депутат Йосип Кобзон розродився черговою заявою про "божевільних українців" та розповів, за що його зненавиділи в Європі.

Улюбленець Путіна, а віднедавна ще й "герой праці" Росії, під час перебування в Мінську з концертом розповів місцевій пресі про Януковича, Майдан і свої заслуги перед "ДНР".

На запитанням журналістів, чи не думає він, що й в Білорусі може статися свій "Майдан", Кобзон відрізав:

"Ніколи. Білоруси не дозволять ненавидіти своїх братів. Це просто збожеволіли українці. Янукович допоміг їм збожеволіти на Майдані, а американці скористалися цим і налаштували".


Кобзона знову понесло...

Співак, який від самого початку підтримував бойовиків на Донбасі, пишається, що його за це відзначили.

"Я герой "Донецької народної республіки". За те, що я приїздив до них вже шість разів на Донбас. За те, що це моя земля. Я земляк. Я народився там. І вони просто відзначили мою самовіддану роботу на моїй батьківщині", - зауважив він.

"За що мене й зненавидів маріонеточний уряд Києва. І Європа внесла мене в санкції. Ось за це все разом і вирішили мене відзначити (у "ДНР"). І я пишаюся, що я - герой "ДНР" - наголосив депутат.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

До слова, днями Кобзон із георгіївською стрічкою на грудях заспівав пісню про "Украина - ненька, матушка - Россия". Відео виконання композиції з'явилося в мережі.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, наприкінці минулого року, під час свого чергового вояжу до бойовиків на Донбас, Йосип Кобзон заявив про "заборону в Україні російсько мови і літератури".

Фото Вконтакте, відео YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів