Джамала про звання Народної: Мені трішки смішно. Ця нагорода нічого не змінить

18 травня 2016, 12:00

Співачка Джамала впевнена в тому, що її перемога на "Євробаченні" - це стовідсоткова перемога музики, а не політики чи ще чогось.

До того ж, іншого результату вона й не чекала, бо їхала лише перемагати.

А ще Джамалі смішно від того, що її нагородили званням Народної артистки, бо це, за її словами, абсолютно нічого не змінить.

Про це та інше співачка розповіла під час прес-конференції на "Укрінформ" 17-го травня.


"Я їхала на "Євробачення" за перемогою. Емоції під час голосування неможливо описати словами. Коли я зрозуміла, що Австралія перемагає, я вже не враховувала, за якими критеріями: балами журі або глядачів, я не могла цього зрозуміти. Я дійсно просто дуже хотіла перемогти. Я просто бачила себе з цією нагородою. У мене навіть думки не було, що у нас буде друге місце", - заявила Джамала.

Джамала навіть не сумнівалася, що опиниться на першому місці

"Мені здається, що це була абсолютна, стовідсоткова перемога музики. Я дала понад 100 інтерв'ю, кожен журналіст після цього мені говорив "спасибі, що підвищуєте музичний рівень цього конкурсу". Вони не знали, що означає 1944 і не розуміли, що я співаю в приспіві, але вони дякували за музику", - наголосила співачка.

"Це стовідсоткова перемога музики", - каже Джамала

Також Джамала зауважила, що співала не лише про кримських татар, і було важко зберегти потрібні емоції в умовах загальних веселощів.

"Переді мною співали веселу пісню... Найскладніше було - не втратити те, чому я тут і налаштуватися. Було складно співати цю пісню серед веселих пісень. Я присвячую цю перемогу своїм рідним, своїм людям, які пережили цю трагедію. Якщо чесно, мені хотілося б, щоб цієї композиції не було. Люди повинні знаходити щастя, а не ховати своїх синів", - сказала артистка.

Співачка присвятила свою перемогу рідним

Щодо батьків Джамали, то вони зараз у центрі уваги та приймають вітання.

"Батьки просто плачуть від радості. Вони отримують дуже багато привітань. Біля нашого будинку відбувається справжнє паломництво", - розповіла співачка та згадала і про неприємні моменти.

"З неприємного - під нашим будинком сплять журналісти російських каналів, але батьки не дають коментарів. Закривають будинок і йдуть до родичів", - додала вона.

Російські журналісти чергують біля будинку батьків Джамали, але дарма

Також Джамала прокоментувала присвоєння їй звання Народної артистки.

"Я говорила вже, що мені трошки смішно. Навіть не трошки, а смішно. Мені приємно. Дякую. Але я люблю Майкла Джексона, Вїтні Х'юстон без народних регалій. Мені здається, що музиканти і артисти по-справжньому повинні бути народними. Я маю на увазі те, що вони мають збирати зали. Нагорода - це дуже приємно, але для мене особисто це нічого не змінить", - запевнила Джамала.

Також під час прес-конференції Джамала відмовилася від пропозиції кримського уряду змінити громадянство на російське

Що ж до політики, то у цій галузі співачка себе не бачить взагалі.

"No way. Мені навіть трохи сумно, що так багато хто асоціює цю пісню з політикою. Для мене це, перш за все, музичний твір. Я вкладала туди свою душу. Мені здається, що там, де політика, там немає почуттів. А в музиці навпаки - тільки почуття може розповісти. Ніякі аранжування, ніякі слова не можуть розповісти, тільки музика. Це як різні полюси: політика і музика. Мені не туди взагалі", - наголосила Джамала.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко також зустрівся з Джамалою та запропонував їй заспівати гімн перед поєдинком його брата Володимира у липні. А ще Кличко-старший хоче дати співачці звання почесного громадянина столиці.

Стоп-кадри з відео "Укрінформ" на YouTube та фото з Facebook Джамали

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів