Міхалку в Дніпрі довелося співати на вулиці через "мінування". ВІДЕО

Субота, 4 червня 2016, 08:39

Невідомі зірвали концерт білоруського гурту "Brutto" у Дніпрі. Відвідувачів евакуювали через повідомлення про замінування.

Однак вокаліст колективу Сергій Міхалок вийшов на ґанок нічого клубу, де мав відбутися виступ, та заспівав прямо там.

Про евакуацію з концерту "Brutto" "Українській правді" повідомив один із тих, хто прийшов на виступ музикантів у місцевому клубі.

У Дніпрі зірвали концерт Міхалка і Ко.

За словами співрозмовника, посеред концерту на сцену вийшов невідомий чоловік, який попросив присутніх залишити приміщення, оскільки відбувається спецоперація. На виході відвідувачів концерту перевіряли. Після цього частина людей залишила територію клубу, частина чекає, поки концерт відновиться.

Водночас, черговий управління Нацполіції у Дніпропетровській області на запитання про мінування сказав, що "не має такої інформації".

Сергій не розгубився й заспівав на вулиці

Згодом на сторінці "Brutto" у Facebook з'явився коментар вокаліста Сергія Міхалка з приводу перерваного концерту:

"Вийшли за олд-скулом на ґанок клубу "Квадрат" і дружним сімейним колом заспівали "Воїни Світла", "Грай" і "Я Вірю". На біс - "Сонце" хором з новими друзями BRUTTO! Спасибі, хлопці, за витримку і офігенну атмосферу".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

"Вкотре нас затримують (через непорозуміння), а потім оперативники вибачаються і беруть автографи... Fuck the Rest!" - додав він.

Нагадаємо, у травні минулого року Сергій Міхалок отримав дозвіл на проживання в Україні.

Фото з Facebook "Brutto", відео YouTube


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів