Радник Ложкіна Бейлін зійшовся з розлученою топ-моделлю. ФОТО

8 червня 2016, 11:58

Бізнес-партнер та радник голови Адміністрації президента Бориса Ложкіна, київський ресторатор Михайло Бейлін закрутив роман із топ-моделлю Аллою Григор’євою.

Парочка не приховує своїх стосунків. І у Михайла, і в Алли на сторінках у соцмережі є інформація про роман та спільні фото.

Цікаво, що Алла лише рік тому вийшла заміж за такого собі Олега Маркелова. Однак, як стало відомо ТаблоID з власних джерел, Бейлін наполегливо її завойовував. Тому, можливо, саме він і став причиною такого швидкого розлучення Алли з Олегом.

У квітні минулого року Алла вийшла заміж
Шлюб моделі витримав менше року

39-річного Бейліна також знають як столичного ресторатора, в одному із закладів якого полюбляє бувати сам президент Порошенко з родиною.


Також Бейлін є молодшим бізнес-партнером Ложкіна у компанії "Віноманія". А в холдингу "UMH", коли ще його власником був Ложкін до 2013-го року, Бейлін відповідав за Інтернет-напрямок.

Ресторатор навіть був у списках БПП, але до Парламенту не потрапив. (Більше інформації про нього можна знайти у статті на "Українській правді").

Бейлін та Григор'єва не приховують свої стосунки
Це фото зроблене 22-го травня у французькому Санліс або місті Анни Ярославни. Як бачимо, окрім Бейліна та Григор'євої (ліворуч) та Ложкіна з дружиною, там був ще й міністр Юрій Стець із дружиною Яною Конотоп (праворуч) Фото ТаблоID
Кажуть, Михайло досить довго залицявся до Алли
Григор'єва відома не лише в Україні
Вона працює в Мілані, Барселоні, Нью-Йорку, Парижі тощо
В одному з інтерв'ю Алла казала, що любить природність у всьому
У Києві модель не гребує світським життям. Вона частенько з'являється у світській хроніці і дружить з київськими модницями
У ресторанах Бейліна любить попоїсти навіть президент Порошенко
З розтяжкою в Алли все добре
Бейлін, як і його модельна подружка, стежить за фізичною формою

Фото з Facebook Бейліна, з Instagram Григор'євої та фото ТаблоID


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів