До дня народження Кузьми Pianoбой випустив кавер на пісню Скрябіна. ВІДЕО

Середа, 17 серпня 2016, 10:49

До дня народження покійного музиканта Андрія Кузьменка, якому 17-го серпня мало б виповнитися 48 років, його колега Діма Шуров або Pianoбой випустив кліп на пісню гурту "Скрябін" "Шампанські очі".

У створенні інтерактивного відео взяли участь понад сто простих слухачів, які розмалювали понад дві тисячі картинок

"Шампанські Очі" - одна з багатьох недооцінених і маловідомих пісень Кузьми Скрябіна, який міг щиро та іронічно співати про людські почуття, як ніхто", - зазначив Шуров.

 Шуров грав, а його прихильники малювали

Діма також зауважив, що одразу після концерту пам’яті Кузьми багато хто очікував студійну версію пісні.

"Але певний час займатись цим було занадто боляче. Втім, час минає, Андрій, разом з Девідом Боуї та Джоном Ленноном, вже більше року приглядає за нами зі своєї студії на небесах. І я вирішив, зі згоди його дружини Світлани, якій колись була присвячена ця пісня, все ж таки записати та видати "Шампанські Очі". Це можливість для пісні отримати нове життя і летіти далі, а для мене - ще раз висловити мій безмежний респект одному з кумирів мого дитинства", - поділився Шуров.

 Pianoбой та переважно дівчата зробили інтерактивний кліп на пісню Кузьми

Також музикант розказав про ідею кліпу, режисером якого став Андрій Бояр. Він запропонував зробити кліп інтерактивним, запросивши слухачів розмалювати фарбами кожен кадр відео.

"Спочатку, разом з реальними акторами, Анною Ребриковою та Євгеном Вікгорстом, було відзнято історію раптового кохання. Протягом кількох днів герої робили багато романтичних речей, наприклад, їли морозиво, вперше в житті керували автом і стрибали з моста, а потім в одній з галерей Києва відбулась зустріч з piano-family, під час якої було розмальовано фарбами близько 2000 кадрів", - розповів Шуров.

 
 Малюнків було понад 2 тисячі

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото прес-служби


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів